Piedāvā mācību ekskursijas

Jaunajā mācību gadā, turpinot mērķtiecīgi uzsākto vides izglītības darbu, SIA "Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija" projektus skolām papildina ar jauniem atraktīviem konkursiem.

IA "ZAAO" attīstības daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova atzīst, ka līdz šim skolu un bērnudārzu atsaucība dalībai projektos bijusi liela. Teicamus rezultātus bērni un jaunieši uzrādīja konkursā "Šķiroto atkritumu akcija". Aizvadītajā mācību gadā konkursa dalībnieki savāca 241 tonnu makulatūras un 240 kubikmetrus plastmasas pudeļu."Ziemeļlatvija" vairākkārt ir rakstījuši par šo akciju, kuru aktīvi atbalsta ne vien Valkas, bet arī Smiltenes un Strenču novada izglītības iestādes.

Pērn Valkas bērnudārzs "Pasaciņa" savāca 11 tonnas makulatūras. Valcēnieši bija līderi makulatūras vākšana, tāpēc saņēma dāvanu - sienas pulksteni ar swarovski kristāliem. Bērnudārza vadītāja Laila Ozoliņa stāsta, ka arī šajā mācību gadā bērnudārzs iesaistīsies ZAAO aktivitātēs - vāks makulatūra un PET pudeles, piedalīsies mīklu sastādīšanas par atkritumiem konkursā, kā arī veidos instalācijas.

Arī šajā mācību gadā atkritumu apsaimniekošanas organizācija aicina iesaistīties vides projekta "Cilvēks vidē" izglītojošos, praktiskos un radošos konkursos. Piemēram, "Šķiroto atkritumu akcijā", "Videoklipu konkursā", konkursā "Vides policists", "ZAAO pastkarte" un "ZAAO mēneša jautājums".

"Piedāvāsim arī pavisam jaunu konkursu, par to informēsim nākammēnes,"sola I. Gubernatorova. Viņa stāsta, ka jaunā skatījumā būs mācību ekskursijas uz atkritumu apsaimniekošanas centru "Daibe". Skolēni varēs praktiski darboties un parādīt savas zināšanas atkritumu šķirošanā.

Izglītība