Piektdien „Zaļā josta” sveiks smilteniešus

Patīkamus jaunumus Smiltenes Trīs pakalnu pamatskola saņēmusi no bateriju vākšanas konkursa organizatoriem.

„Zaļās jostas", A/S „BAO" un SIA „Latvijas elektrotehnikas apsaimniekošana" konkursā piedalīties bija aicinātas visas Latvijas skolas. Atsaucās 129 izglītības iestādes, kopā savācot vairāk nekā deviņas tonnas izlietoto bateriju.

Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā Inga Jurciņa informē, ka rīt skolā ieradīsies „Zaļās jostas" pārstāvji. Viņi sveiks Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas skolēnus ar konkursā iegūto 3. vietu. Smiltenieši ir vienīgie, kuri no Valkas, Smiltenes un Strenču novada piedalījās šajā konkursā, kopā savācot 639 kilogramus bateriju.

Bilskas pamatskolas direktore Mārīte Jansone pastāstīja, ka skolā ir novietotas speciālas kastes, kurās bērni un pedagogi var izmest izlietotās baterijas, taču tas nenotiek neviena konkursa ietvaros. "Cik nu mums to bateriju ir.

Mūsu skolā aktuālāka ir ZAAO organizētā makulatūras un PET pudeļu vākšana. Šajās aktivitātēs iesaistāmies vairākus gadus, jo skolēniem patīk sacensību garša, kas norisinās starp daudzām skolām," teic Bilskas pamatskolas direktore.

Izglītība