"Pīlādzītī" - prieks un svētku sajūta ikvienam

Smiltenes pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis" kuplā saime kopīgi sagaidīja astronomiskā rudens iestāšanos. Saulainajā un siltajā dienā audzēkņi un viņu pedagogi sarūpēja sev svētkus - sporta dienu. Izskaņā visi pulcējās pie ugunskura, dzēra siltu tēju un mielojās ar desiņām.

FOTO>>> ŠEIT!

Bērnudārza metodiķe Rasma Petrova stāsta, ka ar dziesmām, rotaļām un dažādām stafetēm par tradīciju ir kļuvusi sporta diena. Šoreiz pārsteigumus un uzdevumus pīlādzēniem palīdzēja sagādāt suns Funs un atraktīvais tīģeris ar tīģerēniem.

Bērni skatījās vecāko tīģerēnu muzikālo priekšnesumu, gāja izglītojošās rotaļās, pa grupiņām veica stafetes, kurās katrs parādīja savu veiklību, atjautību un precizitāti.

„Ziemeļlatvija" novēroja, ka šajā dienā lielāka nozīme bija priekam un svētku sajūtai, nevis uzvarai vai zaudējumam. Vecāko grupiņu audzēkņi pastāstīja, ka viņiem lielāko prieku sagādā neparasti ciemiņi. Viņi sajūsminājās par suni Funi, kurš sporta dienā ieradās uz košām rudens lapām rotāta velosipēda. Šādus ciemiņus viņi labprāt gribētu satikt arī citos bērnudārza rīkotajos pasākumos.

Nākamais izglītojošais pasākums „Pīlādzītī" notiks jau trešdien, 29. sseptembrī, par godu Miķeļdienai. Šoreiz tas nenotiks kā tradicionāli. Pirmo reizi bērnudārzā būs Miķeļdienas tirdziņš, kurā darbosies pīlādzēni - viņi paši sarūpēs rudens veltes un iejutīsies pircēju lomā.

Izglītība