Pirmā akreditētā tālmācības vidusskola Latvijā 4

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija 21.aprīlī piešķīrusi akreditāciju Rīgas Tālmācības vidusskolai, kura ir pirmā akreditētā tālmācības vidusskola Latvijā.

Šobrīd ikvienam tiek piedāvāta unikāla iespēja - mācīties tālmācībā un iegūt pamata vai vidējo izglītību jebkurā vecumā, jebkurā pasaules valstī. Tā ir pirmā vidusskola valstī, kas šajā mācību gadā izsniegs atestātus 64 absolventiem par vidējo izglītību, kura iegūta mācoties tālmācībā.

Rīgas Tālmācības vidusskolas mērķauditorija ir jaunieši, kuru vecāki izbraukuši no valsts vai kuri paši ir devušies līdzi savām ģimenēm ārpus Latvijas; arī tie, kam darba gaitas jāuzsāk jau skolas vecumā, un cilvēki, kam ir veselības problēmas, jaunās māmiņas un tie, kas nevar atļauties iet uz skolu katru dienu. Kā arī šī iespēja ir lielisks risinājums tiem, kas savulaik mācījušies arodskolā vai profesionālā vidusskolā, taču to nav pabeiguši vai paralēli profesijai nav ieguvuši vidējo izglītību.

Tālmācība ir mūsdienīgs un ērts izglītības apguves veids, kad jūs pilnībā pārvaldiet savu mācīšanās procesu. Tālmācība noderēs tiem, kuru darba režīms ir ļoti noteikts vai, gluži otrādi, ļoti mobils un kustīgs, saistīts ar biežiem komandējumiem un izbraukumiem, tiem, kuriem vienmēr nav iespējams saskaņot darba laiku, lai katru dienu sēdētu skolas solā.

Tālmācība ir izglītības ieguves neklātienes formas paveids, kuru raksturo īpaši strukturēti mācību materiāli, videolekcijas un individuāls mācīšanās temps un individualizēts mācību plāns, īpaši organizēts izglītības sasniegumu novērtējums, kā arī dažādu tehnisko un elektronisko saziņas līdzekļu izmantošana, mācoties pēc individuāli izstrādāta mācību plāna.

Vidusskolā šobrīd audzēkņi mācās no 18 pasaules valstīm.

Komentāri 4

laura

Vai iespejams iegut ari pamatskolas izglitibu talmaciba? Tas gan butu supper, jo esmu ar vecakiem arpus Latvijas.

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 18:28

Kristine

Es jau esmu sis skolas skolniece! Ta ir superiga skola! Ari skolotaji un jaukas biroja meitenes. Ieej majaslapa www.talmacibasvsk.lv, tur var redzet visu par programmam, ir ari 7-9. klases programma.

pirms 11 gadiem, 2010.04.23 22:07

ieva

Esmu no Jūrmalas. Jūrmalas vakara vidusskolā ir izcila tālmācības nodaļa gan pamatskolas beigu klasēm, gan vidusskolai un pilnīgi bezmaksas. Turklāt absolūti visos priekšmetos ir elektroniski bezmaksas materiāli katrai nodarbībai, nav neviena papildus grāmata vajadzīga. Ieguvums- nav jāmaksā mācību maksa!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.08.11 21:04

Izglītība