Plānēniešiem dalība sporta deju sacensībās ir liels notikums 1

No galvaspilsētas mājās ar pozitīviem un jauniem iespaidiem atbraukuši 11 Plāņu pagasta sporta deju dejotāji. Viņi visi sporta deju sacensībās "Zvaigznītes" ieguvuši otro vietu.

 

Plāņu pagasta kultūras dzīves organizatore Sarmīte Caune stāsta, ka šis pagasta iedzīvotājiem ir liels panākums. Sporta dejas un brīvās kustības ir vienīgais, ko pagastā var apgūt.

 

 

"Varētu jau būt daudz un dažādi pulciņi, bet viss apstājas pie finansēm. Nekas mūsdienās par velti nemēdz būt. Bet līdzekļu katram ir tik, cik ir," atklāj kultūras dzīves organizatore. Viņa pateicas pagasta padomei, kura palīdzēja ar finansējumu, lai bērni vispār tiktu uz Rīgu.

 

Lai gan sacensībās piedalījās 11 jaunie plānēnieši, nodarbības pagastā apmeklē nedaudz vairāk bērnu gan no pirmsskolas izglītības iestādes, gan pamatskolas. Bērnu sporta deju sacensībās plānēnieši piedalījās otro gadu. Pērn iegūtas vairākas godalgas, toties šogad visas.

 

 

"Visi mūsu dejotāji izcīnīja 2. vietu. Bērni ir griboši un ļoti varoši. Nodejoja labāk pat par Rīgas labajiem klubiem," stāsta S. Caune.

 

"Liels prieks, ka Sarmīte pagastā noorganizēja sporta deju pulciņu, jo nekā cita pie mums nav. Meita ir sajūsmā par dejām, viņai patīk. Prasa, kad atkal būs sacensības," stāsta sešus gadus vecās Agneses mamma Gunita Savicska.

 

Jauno dejotāju treneris ir Ivars Bācis. Viņš aizņemtības dēļ uz treniņiem no Rīgas ierodas retāk nekā paredzēts, tāpēc pārējā laikā plānēniešus trenē talantīgais I. Bāča skolnieks Artūrs Caune. Nodarbības Plāņos notiek trīs reizes nedēļā.

 

Dejotājas mamma Gunita saprot, ka labi treneri uz laukiem ne vienmēr var atbraukt, tāpēc priecājas par rasto risinājumu. "Artūrs ir malacis. Nebūtu viņa, bērniem nebūtu iespējas dejot," saka G. Savicska.

Komentāri 1

Nu, nu, nū!

Malači! Lūk ko var laukos - ne sliktāk kā pilsēta, ja tikai ir uzņēmība. Lai jums veicas!

pirms 12 gadiem, 2008.10.24 09:21

Izglītība