Plauktā nenoliks. Dokuments jauniešiem noderēs 1

Pēc veiksmīgi realizēta projekta audzēkņiem pasniedz Eiropas Mobility apliecinājuma dokumentu

"Jā, tam ir liela nozīme. Kad stāšos augstskolā vai darbā, varēšu uzrādīt šo dokumentu. Jūtos gandarīta, ka man ir kaut kas vairāk kā citiem, tas noteikti ceļ pašapziņu," par jauniegūto dokumentu priecājas Smiltenes tehnikuma absolvente Agnese Eiduka.

 

Smiltenes tehnikumā veiksmīgi realizē Mūžizglītības programmas projektus gan audzēkņiem, gan pedagogiem.

 

Nesen seši tehnikumieši deviņas nedēļas pavadīja praksē Vācijā, kurā guva lielisku iespēju savas zināšanas pielietot praktiski kādā no vācu saimniecībām.

 

Seši Smiltenes tehnikuma audzēkņi un divi pedagogi, kuri projekta ietvaros pabija pieredzes apmaiņas braucienā Nīderalandē, mācību gadam noslēdzoties, saņēma Eiropas Mobility apliecinājuma dokumentu.

 

"Pārsteigums ir liels, jo tikai neilgi pirms izlaiduma uzzināju, ka mums pasniegs ko tādu. Šis nav tāds dokuments, ko nolikšu plauktā. Jau tagad zinu, ka dzīvē noderēs," priecājas A. Eiduka.

 

Projektu vadītāja Maira Kupriša ar veikumu ir gandarīta, jo beidzot ir redzami darba augļi. Smiltenes tehnikumā pirmo reizi pēc prakses un pieredzes apmaiņas brauciena iegūts šāds dokuments.

 

"Dokuments der visā Eiropā. Tas apliecina gūtās zināšanas, prasmes un darba pieredzi," paskaidro M. Kupriša.

 

Viņa lepojas, ka tagad ir apstiprināts vēl viens projekts. Nākamā gada sākumā pieciem veterinārmedicīnas un komercdarbības kursa audzēkņiem būs iespēja pabūt praksē Holandē."Skolēni aizvien grib, lai viņu prakses vieta būtu ārzemēs. Atsaucība ir liela, tāpēc būs jārīko konkurss, lai noskaidrotu kurš tad īsti tiks," atklāj projektu vadītāja.

Komentāri 1

Yc

Kāpēc nav bildes ar Agnesi?!
Viņa to bija godam nopelnījusi.
Attēlā - diez vai.

pirms 12 gadiem, 2008.07.09 14:47

Izglītība