Policijas darbinieku kabineti pilni jauniešiem 4

Vakar vairākos policijas iecirkņos Vidzemē bija vērojama neierasta rosība. Policijas darbinieku kabineti un koridori bija pilni jauniešiem, kas par ēnošanas vietu izvēlējušies policijas iecirkņus.

Jaunieši izteikuši vēlmi ēnot policijas darbiniekus, tā tuvāk iepazīstot policijas darba ikdienu, veicamos pienākumus un darba apstākļus. Valmieras iecirknī viesojās 31 jaunietis no Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Pārgaujas ģimnāzijas, Naukšēnu novada vidusskolas, Pārgaujas sākumskolas un Kārķu pamatskolas. Cēsu iecirknī vakar ēnoja četri jaunieši, Limbažos divi, Valkas iecirknī pieci, Gulbenē trīs jaunieši.

Policijas darbinieki ēnām piedāvāja iespēju iepazīties ne tikai ar iecirkņa telpām, policijas darbinieka ikdienā veicamajiem pienākumiem, dienesta pienākumu veikšanai nepieciešamo aprīkojumu un tehnisko nodrošinājumu. Jaunieši viesojās arī šautuvē, kur policijas darbinieki trennējas šaušanā un Vidzemes ekspertīžu centrā.

Daudzi izmantoja piedāvāto iespēju un devās braucienā kopā ar policijas patruļnorīkojumiem, pilsētā notiekošo vērojot pa policijas trafarēto dienesta automašīnu logiem.

Policijas darbinieki pauž neviltotu gandarījumu par lielo interesi un izsaka cerību, ka vismaz daļa no jauniešiem pēc vairākiem gadiem noteikti atgriezīsies policijā- Ne vairs ar mērķi ēnot citus, bet kā izglītoti, strādāt griboši un varoši policijas darbinieki.

Komentāri 4

fui

kur galvassega??? kāpēc roka kabatā??? ......kur priekšniecība skatās(kādi padotie)????...ēnas:)))))))

pirms 9 gadiem, 2012.02.16 22:09

cilvis

viss ir loti vienkarsi, si paaudze grib dienaszaglot. nu palukojat pasi, kadi no tiem gurkiem poli4i? ipasi mei4as. atsedet kantori vot i viss ko tie grib.

pirms 9 gadiem, 2012.02.18 16:38

Izglītība