Prezentācijas pasākums „Latvijas Universitātes Māja”

Piemērotākās augstskolas izvēle vidusskolēnam ir tikpat svarīga kā Sprīdīša meklējumi pēc laimes - tā taču vienmēr ir mājās! Lai veicinātu vidusskolēnu interesi un izpratni par augstākā līmeņa studijām, š.g. 8. maijā Latvijas Universitāte gaidīs savu vidusskolēnu prezentācijas pasākumā „LU Māja".

„LU Māja" (senāk „LU Dārzs") nu jau ar piecu gadu vēsturi ik gadu pulcējis vidusskolēnus, kuri ir kāri iepazīt LU raibu raibās 13 fakultātes, universitātes pasniedzējus un rektoru Mārci Auziņu. Šogad 8. maijā no 16:00 līdz 22:00 Raiņa bulvāra 19 ēkas durvis būs portāls uz studentu pasauli, kuru atklāt ar kartes un zinātkāres palīdzību!

Eksplozīvi ķīmiskie eksperimenti, viduslaiku cīņas un maskarāde, spēles ar strāvu un loģisko domāšanu, nozieguma izmeklēšana, piemājas Noasa šķirsts un radošās darbnīcas... Katrā pieturpunktā būs iespēja ne vien nobaudīt oriģinālus fakultāšu priekšnesumus, bet arī iztaujāt to pārstāvjus, kā arī laimēt balvas no atbalstītājiem.

Kā studenti izdzīvo kopmītnēs, atklās realitātes šovs „Kojas". Pārdomas par studijām LU dzirdēsim no esošajiem studentiem, bet veiksmes stāstus - no absolventiem, kuri pašlaik ir jau savu profesiju līderi. Diet un dziedāt aicinās LU biedrības „Juventus" kori, teātris un deju kopas. Savukārt ar LU rektoru varēs aprunāties tieši viņa kabinetā.

LU galvenā ēka ir vēsturiska celtne, par kuras 90 gadu gaitām stāstīs LU muzejs, būs iespēja viesoties gan studentu karcerī, gan tuvāk zvaigznēm pakāpties LU observatorijā. Kā tikt budžetā, ko nozīmē kredītpunkts - uz svarīgākajiem akadēmiskajiem jautājumiem atbildes sniegs LU Studentu serviss. Sporta aktivitātes iemēģināt aicinās LU Sporta Servisa centrs, savukārt pētniecisko garu uzmodinās LU Zinātnisko institūtu darba augļi.

Pasākuma noslēgumu jo īpašāku vērtīs LU jauno un talantīgo mūziķu konkurss universitātes radio „Naba" nule atvērtajā klubā „Nabaklab", Z.A. Meierovica bulvārī 12.

Uz tikšanos Latvijas Universitātē, 8. maijā plkst. 16:00-22:00 Raiņa bulvārī 19, Rīgā!

Izglītība