Prezidente uzdevumu augstumos 1

Vakar Smiltenes Centra vidusskolā ar krāšņiem un atraktīviem priekšnesumiem kronēja jauno pašpārvaldes prezidenti 11.b klases skolnieci Baibu Gutāni. Skolas biedri apgalvo, ka viņai šis amats ir īstais, jo tajā iejutusies labi.

FOTO ŠEIT

Pašpārvalde ir neatņemama skolas dzīves sastāvdaļa. Tā darbojas kā demokrātiska skolēnu kolektīva pašregulācijas forma, kas savas kompetences ietvaros organizē un vada sabiedrisko dzīvi skolā. Tāpat arī aizstāv skolēnu intereses.

 

Smiltenes Centra vidusskolā pašpārvaldes grožus šogad savās rokās pārņem jaunā un enerģiskā Baiba Gutāne ar savu 12 cilvēku komandu. Bet pirms tālākas sekmīgas darbošanās pašpārvaldē, prezidenti sagaidīja ne mazums pārsteigumu.

 

Pirms uzlika kroni

Pamatskolas un vidusskolas klašu skolēni pašpārvaldes komandai un jaunajai prezidentei bija sagatavojuši priekšnesumus. Ainas aizgūtas no dažādām populārām filmām un seriāliem. Piemēram, seriāla CSI: Maiami komanda izmeklēja lietu par atstāto dāvanu kasti ar uzrakstu "Baibai".

 

 Uz notikuma vietu tika izsaukta pašpārvaldes prezidente Baiba. Viņu pārbaudīja ar melu detektoru. Ar pārbaudījumu vidusskolniece tika galā lieliski, tāpat arī ar pārējiem. Viņa sevi apliecināja gan fiziskos, gan zināšanu pārbaudījumos. Bet kā ar darbiem?

 

Vēl lielāku mīlestību pret skolu

B. Gutāne stāsta, ka ir gatava darboties ar pilnu atdevi. "Plānā ir dažādu pasākumu organizēšana, diskusijas ar vidusskolēniem un pamatskolu klašu audzēkņiem. Sarunas būs par dzīvi un dažādām problēmām.

 

Esmu sapratusi, ka mēs par maz runājam, tāpēc arī rodas dažādas neskaidrības. Iespējams, varētu piesaistīt kādu speciālistu no ārpuses. Manos darba pienākumos noteikti būs vēl lielāka mīlestības radīšana pret skolu, skolēnu vienotība. Tikai kopā esot, mēs varam paveikt brīnišķīgas lietas," teic Baiba.

Komentāri 1

Skolēns

Nu būs grūti. Nav jau tai skolā tik draudzīgs tas skolēnu kolektīvs, kā gribētos. Ar vidusskolēniem jau viegli sastrādāties, bet pamēģiniet ar mazākajiem tikt galā. Tā jau ir augstākā pilotāža. Lai veicas.

pirms 11 gadiem, 2009.11.29 14:34

Izglītība