Rīt Smiltenē suminās “zelta jaunatni” 2

Ceturtdien, 13. novembrī, Smiltenes kultūras un sporta centrā pašvaldība apbalvos "zelta jaunatni" - pilsētas skolu 93 audzēkņus, kuriem aizvadītajā mācību gadā ir labākie sasniegumi mācībās, mūzikā, mākslā, sportā.

 

Pilsētas domes Atzinības rakstus viņiem pasniegs pašvaldības vadītājs Ainārs Mežulis. Koncertu sniegs pilsētas mūzikas skolas audzēkņi un ģimnāzijas jaunieši. Sākums - pulksten 18.00.

 

"Zelta jaunatni" suminās Smiltenes jauniešu domes (SJD) rīkotajā jauniešu vakarā "Dziesma manai pilsētai". SJD prezidente Inga Ērgle stāsta, ka sākumā bijis iecerēts dziesmu konkurss skolu jauniešiem, kurā priekšnesumus vērtētu žūrija. "Saņēmām tikai divus dalībnieku pieteikumus, tāpēc no šīs ieceres atteicāmies," skaidro I. Ērgle.

 

Aptuveni ap pulksten 20.00 kultūras un sporta centrā sāksies balle visiem jauniešiem. Spēlēs grupa "Intro" un dj Blanco.

Komentāri 2

Neziņā

Vai kādam no tās zelta jaunatnes ir iedoti arī ielūgumi? Kaut kā nav dzirdēts! Laikam katrs, kurš sevi uzskata par zelta jaunieti, var droši iet uz pasākumu, un tad jau redzēs vai nav nošāvis greizi.

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 12:06

Izglītība