Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RTU atbalstīs izcilākos studentus no maznodrošinātām Latvijas ģimenēm

Rīga, 2012. gada 13. aprīlis - Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina pieteikties desmit ikmēneša stipendijām 100 latu apmērā tos Latvijas vidusskolu 12. klašu izcilākos skolēnus, kuri nāk no maznodrošinātām ģimenēm un vēlas uzsākt studijas RTU.

«Centīgākie un izcilākie vidusskolu absolventi bieži saskaras ar finansiālām problēmām, kas viņiem liedz studēt izvēlēto profesiju vai arī paralēli studijām liek meklēt piepelnīšanās iespējas, lai segtu dzīvošanas izmaksas studiju laikā. Stipendija palīdzēs šiem skolēniem pirmo studiju gadu pilnībā veltīt mācību procesam,» uzsver RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Saistībā ar projektu līdz 31. maijam ikviens 12. klašu skolēns, kurš sasniedzis izcilas sekmes un nāk no mazturīgas ģimenes, aicināts pieteikties stipendijai. Divās konkursa atlases kārtās tiks izvēlēti desmit skolēni, kuri saņems stipendijas visa pirmā studiju gada garumā. Informācija par dalību konkursā pieejama RTU Attīstības fonda mājaslapā https://www.fonds.rtu.lv/lat/content/atbalsta-stipendija-toposais-inzenieris un pielikumā.

Projektu atbalsta AS Olainfarm.

Kā ziņots, sestdien, 14. aprīlī, no plkst. 10 līdz 14, Rīgā, Kaļķu ielā 1, un pēcpusdienā - atsevišķās fakultātēs, RTU rīko Atvērto durvju dienu, kurā vidusskolēni iepazīsies ne tikai ar RTU piedāvātajiem studiju virzieniem, bet arī ar universitātes absolventiem, lai uzzinātu par karjeras iespējām pēc studijām RTU.

Plašāka informācija par RTU Atvērto durvju dienas pasākumiem pieejama mājaslapā www.rtu.lv/150.

Izglītība