Sācies domrakstu konkurss

Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar Latvijas Studentu vortālu pirmo reizi izsludina domrakstu konkursu skolēniem un visiem interesentiem "Latvija un Vācija - kopīga pagātne. Domās par nākotni". Labākajam domraksta autoram vērtīga balva.

 

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas un Vācijas vēstures izzināšanu, domu apmaiņu un diskusiju par Latvijas - Vācijas attiecību perspektīvu gan visaugstākajā politiskajā līmenī, gan pašvaldības un skolas, gan biedrības un personīgajā līmenī.

 

"Mēs jautājam, kādu jūs saredzat nākotni? Nākotni savā dzīvē, novada un valsts dzīvē. Nākotnē daudz kas būs kopīgs, bet tikpat daudz kas svarīgs tikai jums individuāli. Tātad - domās par nākotni," saka viens no pasākuma organizatoriem Tālivaldis Kronbergs.

 

Viņš pastāstīja, ka konkursā var piedalīties skolēni un visi interesenti, arī ārpus Latvijas dzīvojošie, vecumā no 14 gadiem. Lai varētu piedalīties konkursā, līdz 1. aprīlim ir jāiesūta domraksts latviešu valodā par konkursa nolikumam atbilstošu tēmu. Konkursa nolikumu var saņemt elektroniski, rakstot [email protected].

 

 

Darbi tiks pieņemti tikai elektroniski, domrakstus sūtot uz - [email protected], ar norādi "Gētes institūta konkursam". Tos vērtēs divās grupās - vecuma grupā no 14 līdz 18 gadiem, 18 gadi un vecāki. Savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 5. maijam.

 

Galvenā konkursa balva būs divu līdz četru nedēļu ilgi vācu valodas kursi Vācijā 2009./2010. gada robežās.

Izglītība