Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sajūsma visā Blomes skolā

Daudzās Latvijas izglītības iestādēs interaktīvā tāfele vairs nav nekas jauns un neparasts, jo tās iespējas mācību stundās izmanto vairākus gadus. Pretēji tas ir Blomes pamatskolā - skolēnu, tāpat arī pedagogu prieks par jauniegūto interaktīvo tāfeli ir neviltots.

Līdz šim Blomes pamatskolā mācību procesa vajadzībām izmantotas ierastās tāfeles ar krītu, taču tehnoloģiju klātbūtni un nepieciešamību mūsdienās izjūtam aizvien biežāk un Blomes pamatskola nav nekāds izņēmums.

Pagājušajā piektdienā piepildījās kāda sen lolota iecere, informatizācijas projekta ietvaros pamatskolas bioloģijas kabinetā tika uzstādīta interaktīvā tāfele un pārējas darbam nepieciešamās lietas - datoru un videoprojektoru.

Vairāk lasiet "Ziemeļlatvijā".

Izglītība