Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām.

12. klašu skolēni līdz 1. aprīlim tiek aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētājām stipendijām 2012./2013. mācību gadam. Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai augstākai, kā arī jāatbilst kādam no minētiem noteikumiem: jaunietis ir no maznodrošinātas ģimenes, ir bārenis vai viņu audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs.

 Vītolu fonda stipendijas mērķis ir dāvāt iespēju iegūt augstāko izglītību talantīgiem un centīgiem jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm. Fonds ir arī iespēja cilvēkiem un uzņēmumiem, kas tic Latvijas nākotnei un jauniešiem, atbalstīt un finansēt jaunus, neatlaidīgus un talantīgus studentus.

Vītolu fonda dibinātāji - Vilis un Marta Vītoli. Tas reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 2002. gada 4. aprīlī. Vītolu fonda stipendijas ir  no 100 līdz 200 latu mēnesī, un tās tiek maksāta no septembra līdz jūnijam /abus mēnešus ieskaitot/. Nākošajā mācību gadā ir plānots piešķirt vairāk kā 500 stipendiju.

      Piesakoties stipendijai, kandidāts nenorāda, kuru no fonda administrētajām stipendijām vēlas saņemt - to lemj fonda padome. Katrs fonda ziedotājs nosaka, kurai nozarei stipendija tiks piešķirta un cik  liela summa stipendijā tiks izmaksāta. 

 

      Jaunieši, 12. klases absolventi! Piesakieties stipendijai, tādējādi apliecinot gan vēlmi iegūt augstāko izglītību un zināšanas nākotnē veltīt savai Tēvzemei, gan prasmi attaisnot ziedotāju dāvāto uzticību!  

Dokumentu iesniegšanas termiņš: 15.01.-1.04. 2012.

Vairāk informācijas www.vitolufonds.lv 

Izglītība