Sāksies pieteikšanās “ZZ Čempionātam”

Pavisam drīz sāksies pieteikšanās uz daudzu skolēnu tik iemīļoto "ZZ Čempionātu". Arī šogad sportiskās sacensības notiks visā Latvijā. Mūsējiem pusfināls kā ierasti notiks Valmierā.

Čempionātā iepriekšējos gadus labus panākumus ir guvuši vairāki mūsējie. Piemēram, 2008. gadā Smiltenes ģimnāzijas 11.b klase uzvarēja finālā un ieguva braucienu uz Itāliju. Savukārt blomēnieši pusfinālā palika 3., toties par mājas darbu saņēma tūkstoš latu lielu naudas balvu, ko izmantoja pērn, dodoties ceļojumā uz Slovākiju.

"Mēs noteikti čempionātā piedalīsimies arī šogad. Tādu iespēju garām nelaidīsim. Pēc labiem panākumiem, skolēniem ir stimuls startēt vēl un vēl. Bērnus aizrauj nestandarta uzdevumi, kuri jāpaveic visai klasei kopā," stāsta Blomes pamatskolas 8. klases audzinātāja Anda Kalniņa.

Lai varētu piedalīties sacensībās, no1. līdz 22. martam jāpaspēj aizpildīt pieteikuma anketa čempionāta mājas lapā un sagatavot mājas darbu. Kāds būs mājas darbs, to pagaidām organizatori Zelta Zivtiņa un jauniešu organizācija "Avantis" tur noslēpumā. "Avantis" pārstāve Sanda Brūna "Ziemeļlatvijai" atklāja vien to, ka uzdevums saistīts ar klases telpu.

Tām klasēm, kuras būs labākās pusfinālos (Latvijā pavisam notiks desmit pusfināli), maija beigās būs iespēja sacensties par sportiskākās, drosmīgākās, atjautīgākās un radošākās klases titulu un vērtīgām balvām. Galvenā balva - ceļojums visai klasei uz Itāliju.

Izglītība