Sākusies biļešu pārdošana LU jauno studentu svētkiem „Aristotelis”

No 10. augusta Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) birojā ir iespējams iegādāties biļetes uz LU jauno studentu svētkiem „Aristotelis". Jau 44. gadu pulcēties uz pirmo lekciju 5. septembrī plkst. 18:00 Doma laukumā jaunos studentus aicina LU SP un Aristotelis.

Aristoteļa svētki ir LU ilggadējā tradīcija, kuras pamatā ir studentiskās kopības sajūta, patriotisms un prieks par jaunas dzīves sākšanos. Pulcēšanās Doma laukumā ir jauno studentu iespēja kopīgi uzsākt jauno studiju gadu, iepazīties ar saviem studiju biedriem un universitātes vadību.

Pasākuma norises pirmajā daļā sveikt jaunos studentus aicināti LU rektors, profesors Mārcis Auziņš, Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers, Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe, Rīgas mērs Nils Ušakovs, Rīgas domes amatpersonas, LU fakultāšu dekāni, pirmkursnieku pārstāvji, kā arī pats Aristotelis. Studentiem šī ir pirmā iespēja pieteikt sevi kā savai fakultātei piederīgo, rotājoties ar tās atribūtiku, godā ceļot fakultātes karogu un slavu.

Pasākuma ietvaros prezentācijas sniegs lielākās studentu korporācijas, Universitātes radošie kolektīvi u.c., kas noslēgsies ar lāpu gājienu pa Vecrīgas ielām no Doma laukuma līdz Alma Mater - Latvijas Universitātes galvenajai ēkai Raiņa bulvārī 19. Tur studentus sagaida pārsteigumi no Latvijā populārākajām mūziķiem - „Dzelzs Vilks", „Pievedēja Piedzīvojumi", „Jenny May", „Cacophonics", „Sunday Jam Toast", LU jauno mūzikas grupu konkursa uzvarētājiem „Ēnu Kaleidoskops" un dīdžejiem. Muzikālā atmosfērā norisināsies atraktīvi konkursi un citas aktivitātes, ar kuru palīdzību jaunie studenti tiks ievadīti lielajā studiju dzīvē.

Izglītība