Simtgades jubilejai gatavo Smiltenes ģimnāzijas dienasgrāmatu 1

Šogad projektu nedēļa Smiltenes ģimnāzijā veltīta vienreizējam un īpašam notikumam - skolas simts gadu jubilejai. Ģimnāzisti kopā ar pedagogiem veido mīļu un atmiņām bagātīgu dāvanu skolai un visiem tās absolventiem.

 

"Projektu nedēļā gatavojamies ģimnāzijas simts gadu jubilejai. Notiek īpašu notikumu un atmiņu restaurēšana un apkopošana, jo esmu apņēmusies uzrakstīt Smiltenes ģimnāzijas dienasgrāmatu.

 

 

Teicu vidusskolniecēm, lai viņas apciemo bijušos skolotājus, direktorus un absolventus. Biju patīkami pārsteigta un laimīga, ka ģimnāzisti pēc pašu iniciatīvas dienasgrāmatas veidošanā ieguldīja lielu darbu," stāsta direktores vietniece audzināšanas jomā Dagnija Feldhūne.

 

Uzcītīgākās informācijas vācējas un apkopotājas bijušas divas 10.a klases skolnieces Kristīne Lokste un Lelde Pētersone. Liels palīgs Smiltenes ģimnāzijas dienasgrāmatas veidošanā D. Feldhūnei ir 11.b klases skolnieks Varis Kondratjevs un skolēnu pašpārvalde.Kristīnei un Leldei bija uzticēts apciemot trīs bijušos pedagogus.

 

 

"No sākuma devāmies pie tiem, ko skolotāja ieteica. Pēc tam mums tas iepatikās tik ļoti, ka iepazinām deviņu cilvēku pieredzes bagāto dzīvi," stāsta jaunietes. Meiteņu apciemojums bijušajiem pedagogiem un direktorei bija liels pārsteigums.

 

 

"Mūs uzņēma dažādi, jo ieradāmies, iepriekš nebrīdinot. Kad pateicām, kas mēs esam un no kurienes, viss bija kārtībā. Dažas sarunas pat ievilkās četru stundu garumā," saka L. Pētersone.

 

Jaunietes sajūsminājušas bijušo skolotāju atmiņu stāsti par skolas laikiem, rājieni, blēņas un laba vēlējumi tagadējiem ģimnāzistiem un pedagogiem.

 

 

"Tas bagātināja mūsu pieredzi un lika apjaust, cik Smiltenes ģimnāzija ir īpaša. Visus notikumus nemaz nedrīkstam stāstīt. Bet interesants atgadījums notika ar kādu skolotāju. Viņai vienīgajai skolā bija pieejams televizors.

 

 

Paslepus skolotāja ar saviem skolēniem skatījusies seriālu "Bagātie raud". Vienreiz pieķēra un viņai izteica rājienu, bet skolotāja tāpat turpināja skatīties iemīļoto seriālu," smaidot stāsta meitenes.

 

Skolēniem šis darbs nozīmē daudz, jo tā būs paliekoša vērtība, kas vieno tagadējos ģimnāzistus, absolventus un skolotājus. Viņiem visiem ir kaut kas kopīgs - Smiltenes ģimnāzija.

 

Komentāri 1

Dz. C.

Nu malači, lai veicas! Uz tikšanos MAIJĀ!

pirms 12 gadiem, 2009.03.01 10:31

Izglītība