Skolai nopelna polo kreklus 1

Valkas mākslas skolā bija ieradusies tirdzniecības centra "Valleta" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Monta Rubene, lai pasniegtu konkursā nopelnītos 25 polo kreklus skolai un konkursa dalībniecei Lienei Ķaukulei.

Konkurss "Reklamē TC "Valleta" un velc jaunu kreklu!" bija izsludināts pērn. "Atsaucība nebija tik liela, kā cerējām, taču divas skolas kreklus nopelnīja. Tās ir Valkas mākslas skola un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija. Par konkursu telefoniski interesējās daudzi, taču praktiskā rezultāta no viņiem nebija," "Ziemeļlatvijai" stāsta TC "Valleta" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja M. Rubene.

"Šajā avantūrā mani iesaistīja skolotāja Daiga Soloveiko. Patiesībā viņa bija ideju autore. Man atlika to visu sakārtot datorā. Viena ideja bija iespēja piedalīties fotosesijā, ja esi iepircies vairākos centra veikalos. Otra ideja bija par piedalīšanos eko maisiņu šūšanā. Ierosināju arī kosmētikas veikalos preces izkārtot pa gadalaikiem un horoskopu zīmēm," stāsta L. Ķaukule.

Lai piedalītos konkursā, skolēniem grupās vai individuāli MsPowerPoint vai MsWord formātā bija jāiesniedz koncepts reklāmas kampaņai, brīvi izvēloties un aprakstot tās mērķi, auditoriju, saukli, ideju un piemērotākos reklāmas medijus.

Kreklus var izmantot dažādās sporta sacensībās, konkursos un pasākumos, kur nepieciešams atšķirties no citām skolām vai dalībniekiem. Konkursā varēja piedalīties 7. - 12. klašu skolēni.

"Nav jau tā, ka visu laiku gribam, lai pie mums iepērkas pēc iespējas vairāk cilvēku. Gribam, lai visi saprot - jo vairāk iepērkas "Valletā", jo vairāk līdzekļu mums paliek pāri, lai veiktu dažādas aktivitātes un kaut ko no nopelnītā atdot atpakaļ sabiedrībai. Ja bērni priecājas par dāvātajiem krekliņiem, mums ir gandarījums kaut ko vairāk darīt viņu labā," smaida M. Rubene.

Mākslas skolas pedagoģe D. Soloveiko piebilst, ka šovasar krekliņus noteikti izmantos vasaras praksē, kur parasti piedalās 30 - 40 skolēnu un skolotāju. Tiesa, visiem nepietiks, taču lielākajai daļai gan. Krekliņi noderēs arī talkās un svētku svinēšanas reizēs.

Komentāri 1

Izglītība