Skolām dāvina grāmatu par mežu

Šomēnes valsts akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži" visām sākumskolām un pamatskolām valstī ir nosūtījusi jaunu grāmatu "Laižam mežā!". Vairākas Valkas rajona mācību iestādes to jau ir saņēmušas.

 

 

Zvārtavas pagasta Ozolu pamatskolas direktore Dzidra Švarte stāsta, ka skola grāmatu sagaidījusi tikai vakar un pedagogi vēl ar to nav iepazinušies. "Tuvākajās dienās to rūpīgi izlasīsim un domāsim, kā labāk ar tās saturu iepazīstināt bērnus," saka Dz. Švarte. Viņa un citi skolotāji pozitīvi vērtē valsts akciju sabiedrības centienus padziļināt skolēnu zināšanas par dabu.

 

 

Grib tuvināt videi"Latvijas valsts mežu" Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs informē, ka uzņēmuma mērķis ir tuvināt jauniešus vides izglītībai. Jaunajā grāmatā atraktīvā veidā ir atklātas tās lietas, kas būtu jāzina katram, dodoties uz mežu. Pēc T. Kotoviča domām, dāvana skolotājiem palīdzēs bērniem labāk iemācīt, kā mežā jāuzvedas un jārūpējas par savu drošību.

 

 

Atbalsta Meža attīstības fondsGrāmatu valsts akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži" ir izdevusi ar Meža attīstības fonda atbalstu vides izglītības programmas "Izzini mežu" ietvaros. Tajā kā viens no pasākumiem ir paredzētas arī ekskursijas un Vijciema čiekurkalti.

 

 

Aicina uz olimpiādiDabaszinību skolotāji ir aicināti arī sagatavot bērnus Meža olimpiādei ar tādu pašu devīzi "Laižam mežā!". Dalībai tajā jāpiesakās līdz 1. aprīlim. Olimpiādes nolikums atrodams internetā www.mammadaba.lv sadaļā "Meistarklase". Pirmo trīs vietu ieguvējiem kopā ar pedagogiem augustā būs iespēja apmeklēt Norvēģijas dabas skolas.

Izglītība