Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar sirdi rakstīts vārds ilgi neizgaist...

Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas skolotājiem un skolēniem desmit gadu garumā bija sakrājies daudz interesantu rakstītu un domātu vārdu par norisēm savā skolā. Šī gada pirmajā pusē tie visi tika apzināti un vēlreiz pārcilāti, lai uz skolas jubileju taptu skaista un krāsaina, sirdsdomu bagāta grāmata.


Iepriekšējos gados tapušos skolēnu dzejoļus un aprakstus izvētīja latviešu valodas skolotāja un dzejniece Regīna Melzoba, savukārt direktore Inese Raiskuma aicināja kolēģus rakstīt par savu personīgo ieguldījumu skolas attīstībā, atskatīties uz desmit gados paveikto.

 Tā tapa raksti par skolas kā iestādes un ēkas vēsturi, par tradīcijām cauri gadu desmitam, par ceļu uz uzvarām Mazajā pārgājienā,  konkursā „Tik vai...Cik?”, par labākajiem skolēniem, par starptautisku projektu norisi, par dažādām jautrām un izglītojošām aktivitātēm. Grāmatā ievietoti bērnu sacerējumi un dzejoļi. 

Tajos var lasīt atsauksmes par piedzīvoto gan mācību stundās, gan ārpusklases pasākumos, ekskursijās, ārzemju ceļojumos. Ikvienam, kas mācījies mūsu skolā, būs interesanti meklēt savu vārdu beidzēju sarakstos, vienlaicīgi atsaucot atmiņā arī klases audzinātājas, citus skolasbiedrus un šeit pavadītos gadus

Ar grāmatu „Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolai – 10”  var iepazīties tikai mūsu skolā, bet, ja ir vēlme to iegādāties un pārlapot ne vienu reizi vien, jāsazinās ar kādu no skolas darbiniekiem, lai iegūtu to savā īpašumā.

Izglītība