Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divu skolu un dienesta viesnīcas atjaunošana Valmierā varētu izmaksāt teju 10 miljonus eiro 2

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas un Ausekļa ielas dienesta viesnīcu atjaunošana un pilnveide izmaksās 9,88 miljonus eiro, aģentūra LETA noskaidroja domē.

Tā kā Valmieras Viestura vidusskolas tehniskajā projektā tiks veikti precizējumi un vēl nav noslēdzies iepirkums par darbiem Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā, minētās izmaksas ir prognožu līmenī, aģentūrai LETA norādīja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistere.

Šonedēļ domes sēdē Valmieras pilsētas pašvaldības deputāti projektu "Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas un Valmieras Viestura vidusskolas mācību vides uzlabošana un Dienesta viesnīcas Ausekļa ielā pārbūve" atbalstīja ar 526 484 eiro lielu finansējumu.

Projektam ir pieejams 3,72 miljonu eiro liels ERAF finansējums un 131 621 eiro liels valsts atbalsts. Pašvaldība segs arī neattiecināmās izmaksas.

Šobrīd lēsts, ka dienesta viesnīcas Ausekļa ielā pārbūve izmaksās 4,34 miljonus eiro. Prognozēts, ka darbi Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā izmaksās 2,13 miljonus eiro, tajā skaitā arī aprīkojuma iegāde, kas būs 442 293 eiro, un pati būvniecība, kas varētu sasniegt 1,69 miljonus eiro. Savukārt Valmieras Viestura vidusskolas mācību vides pilnveide varētu būt 3,4 miljonu vērta, no tiem 2,57 miljoni eiro tiks tērēti skolas atjaunošanai, 196 451 eiro aprīkojuma iegādei, bet 630 523 eiro sporta zāles būvniecībai.

Kopējās projekta izmaksas prognozētas 9,88 miljonu eiro apmērā. Tā laikā tiks atjaunota dienesta viesnīca Ausekļa ielā, kas izmaksās 4,34 miljonus eiro, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kas izmaksās 2,13 miljonus eiro, no kuriem 442 293 tiks tērēti aprīkojuma iegādei, bet 1,69 miljoni būvniecībai, un Valmieras Viestura vidusskola, kur darbi izmaksās 3,4 miljonus eiro, no kuriem 196 451 eiro tiks tērēts aprīkojuma iegādei, 630 523 eiro sporta zāles būvniecībai, bet 2,57 miljoni eiro pašas skolas atjaunošanai.


Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Valkas pašvaldības projekts būvēt dienesta viesnīcu vēl vairak izskatās pēc ES naudas apgūšanas.
Īstais laiks atmest un ne trallināt naudu, lai citiem tiek vairāk.
Vēlos redzēt tos idiotus, kuri bērnam mācīties liks Valkā, kad Valmierā arī būs moderna viesnīca, bet personas attīstības iespējas plašākas.

pirms gada, 2017.11.24 20:27

bezugunsnavdumu

Ja es būtu skolnieks, es ar savu gribu vidusskolu pabeigt Valmierā, pat ja būtu jādzīvo viesnīcā, jo izņemot ar kvalitatīvāko attīstību pastāv arī darbaiespējas, kaut stundu dienā. Valkā par tādu iespēju varēs tikai sapņot. Skola - viesnīca - laika kavēšana izklaides centrā.

Ir jāsamierinās, ka Valkā nākotnē būs tikai pamatskola, bet tas arī nav nieks, jo tas ir bāze, un jākoncentrējas uz to, nevis lidinoties mākoņos par Valku, kā mega metropoli.

pirms gada, 2017.11.25 14:09

Izglītība