Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespējams, jau nākamajā mācību gadā Plāņu skolas durvis būs slēgtas 121

Vēl aizvadītā gada nogalē Strenču novada dome nolēma uzsākt izglītības iestāžu reorganizāciju. Tā paredz Strenču novada vidusskolas Plāņu filiāles un pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdīši” slēgšanu. Pašvaldība šādu lēmumu pieņēmusi saistībā ar bērnu skaita samazināšanos Plāņu pagastā. Plāņos bērni mācās līdz sestajai klasei, pārējo klašu audzēkņus ar novada finansētu transportu nogādā Strenču novada vidusskolā.

Atgādinām, ka šis nav pirmais pašvaldības mēģinājums slēgt skolu Plāņos. Līdzīga iecere bija jau 2009. gadā, kad skolu apmeklēja vien nedaudz mazāk par 40 bērniem, taču pagasta vecāku iebildumu dēļ pašvaldība piekāpās. Par to, kāpēc Strenču novada dome ir spiesta pieņemt tik nepopulāru lēmumu, lasiet otrdienas, 7. janvāra, laikrakstā “Ziemeļlatvija”. 

Komentāri 121

sen vajag

lai atrak lauku berni integrejas pilsetas aprite, citadi neko vairak par dzersanu un tv luresanu nezin. ta vismaz pulcinu apmekles.

pirms 6 gadiem, 2014.01.03 12:44

Skolniece,kura macijas planos,neko nejiemacijas

Pilnigi piekritu;
Tur pa visu skolu macas tikai 20 cilveki,un ko vini iemacas?
Skolotajas tikai lutina vinus,6kases skolniece K. veljoprojam nemak reizinashanas tabulu,bet Strencos jau taja pasa bridi maca 2x grutaku vielu,un tas ir 100% labak.
Ja tagad kads skolnieks aizies no 6klases piemeram uz Rigu,ko vins tur daris?
To,ka plaos knapi man iemacit menesus nosaukt no galvas,tas Riga nepalidzes.
to ko maca planos 6klase to maca Riga jau 2klase:)
Un es gribu,lai tie berni ir piepilditi ar radosiem darbiem,jo planos ir tikai sporta pulcins,un ko tas dod?
Strencos ir ;muzikas skola,jaunsardze,dejoshana,un v'el daudz kas cits,taka domaju,ka vajadzetu jau to sogad izdarit

pirms 6 gadiem, 2014.01.03 13:34

Gudrinieks

Iemācies no sākuma konkrēti formulēt savu domu, neviss raksti nesakarīgus teikumus, kurus divreiz jāpārlasa, lai saprastu ko tu gribi pateikt.

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 16:22

intrigante

var manīt,ka esi Plānos mācījusies...:):)
Ļoti liela nozīme ir arī tam ,vai skolnieks pats ņem pretim,to,ko skolotājs dod!!!!Izskatās,ka, ja pat rakstit neesi iemācījusies,nu tad.....Visvienkāršāk pie visa vainot skolotājus...:(:(

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 06:40

Ha.

Ko tad Tev ir devusi kāda cita skola?
Pati jau nemaz gramatiski pareizi nemāki rakstīt un kur nu vēl pareizi lietot pieturzīmes.
Protams, vienmēr jau vieglāk vainot visus citus pie sava slinkuma, nekā to atzīt. Pašam ir jāgrib iemācīties kaut ko nevis sagaidīt tikai, kad to kāds iemācīs.

pirms 6 gadiem, 2014.01.07 21:42

vispary

vajne? beidzot tas notiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.11 23:34

Agnese.

Atbildot uz Vispary.. Jūs jau domājat,ja šī skola aizvērsies visi ies uz Strenčiem...?? Tā nebūs.
Un runājot par skolu lai gan skola ir maza viņa ir ļoti jauka skola mums vsiem un man tiešām būs ļoti žēl,ka šīs skoliņas vairs nebūs.. Skolotāji arī starpcitu ļoti labi iemāca.. Strencēnieši pēc kā jūs varat spriest,ka Plāņu skoas skolotājas slikti māca,ja pat neesat mācījušies šajā skolā???

P.S. Eju tikai piektajā klasē Plāņos esmu mācījusies...

pirms 6 gadiem, 2014.01.11 23:42

Domātāja...

Jā,jā,un pareizrakstību arī skolniece nav iemācījusies,izskatās,ka neviena skola to viņai nav varējusi iemācīt.Laikam būs bijusi no ''vājāko'' gala...Neviens skolotājs ar karotīti neko neielies,ir jāgrib iemācīties.

pirms 6 gadiem, 2014.01.03 15:26

PLANENIETIS

Neviens neprot te rakstīt ne vecs ,ne jauns.

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 14:34

^.^

Esiet sveicināti internetā - vietā, kur pareizrakstībai nav īpaši lielas nozīmes!

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 23:19

Skolniece

Pilnīgs sviests ka Plāņos neizglīto bērnus, kāds no tiem lielajiem muldētējiem pazīst bērnus no Plāņiem kuri ar lieliskām atzīmēm mācās valmiera, riga, uc.

pirms 6 gadiem, 2014.01.03 17:04

ghj

Vot par Rigu ludzu sikak, kura skola un kadas atzimes!

pirms 6 gadiem, 2014.01.03 23:10

mmmhhh

Atbildot uz ghj. Jūs tik ļoti gribējāt zināt par Rīgu? tad es atbildēšu uz Jūsu jautājumu. Rīga ir tāda meitene kura ir Universitātē strādā par pasniedzēju un vēl viena mācijās Rīgā un pagāšgad pabeidza juristus ar teicamām sekmēm. Ir arī puisis kurš mācās Valmieras Augstskolā ar teicamām sekmēm. Un ir arī tādi skolnieki kuri vēl mācās Ģimnāzijā ar teicamām sekmēm....

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 18:13

eerr

Beidzot to murgu likvidēs. Cerams tad arī Strenču skolotāji saņems lielāku algu kā minimālo, jo visu līdz šim noēda tie bezjēdzīgie Plāņi, kas tikai haltūrēja. Uz mūsu Strenču skolu nāca pilnīgi neapmācīti bērni. Drausmas.

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 02:10

Baigais nazis

Tik daudz analfabētu cik ir Strenču skolā, manuprāt nav nekur citur Latvijā.

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 16:26

:@

Sorry, mums ēst gribējās!

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 15:06

###

Manuprāt tevi beidzot vajadzētu likvidēt tad vismaz būs viens Strenču mūldoņa mazāk.. :3
Nu bet protams ka tik jaukās Strenču skolotājas tiek pie savām algām bet nu pa pārējiem jau po#uj..
Un vienīgie kas visu noēd un bezjŗgā haltūrē eat tikai jūss..
Un viena no tiem neapmācītajiem bērniem kas gāja uz to skolu droši ka biji TU , ..
takā labāk beidz te bezjēgā *** pa Plāņu skolu un bērniem , paskataites pirmais paši uz sevi, tev wnk nav tiesību no*** mūs jo paši esat vel drausmīgāki...

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 15:21

mr

kā var tā runāt par bērniem, nu nav tie Plāņu bērni un skolotāji tie sliktākie,pat saprotošāki un pieejamāki kā VSK,visi tikai redz,ka maza skola,ka nav nekā,bet gribētu zināt,ka ir ar sociālo vidi, kur ir tie "labie"..
ir gadiem iestrādājies tāds stereotips,(vienmēr nolikt to skolu un skolēnu,kur viņš iepriekš mācījies, arī skolotājus,jo tie nav neko iemācījuši).Priecājos par tām skolām(ir arī tādas),kas netaisa invetarizāciju iepriekšējai skolai...

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 18:16

svilpīte

Strenču skola ir gatava strādāt ar Plāņu atpalikušajiem un neapmācītajiem bērniem. Protams, ļoti grūti būs sākumā, bet gan jau pamazām apmācīsim.

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 20:09

mr

cik bezkaunīgi! jums ir jāmāca bērns nevis jāosta!

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 20:36

siiikaa

Blr pretiigie ***eeji... ko Strencos beerni iemacas? Pilniigi neko... aa krutie, tgd visu Planu naudu savakusi un var visu! Riebjas tie strenci, planus tikai noliek.... strencos pat skolotaji neko namak, kaa tikai Bernus apcelt! Strencu berni tik staigaa un nestradaa, dzeraas! Plaanu skolai ir daudzi ar ko lepoties, kuri ir daudz ko sasniegusi, un tikai pateicoties skolotaajaam... riebjas klausiities!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 22:46

paklau, siiikaa no plāņiem

Nomierinies, iedzer no 2 litrnieka un ej gulēt. Kā jau tāda, kas no plāņiem.

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 23:29

murgs

Strenču skola ir samērā laba skola,bērni,kas dodas tālāk,ir sagatavoti.
Bet cik zinu,tad no Plāniem(lielākā daļa)bērnu,jau pec b/d beigšanas sēz autoostā,meklē 2l,un spaidās,tādēl mācības viņiem ir beidzamajā vietā,Toties viņi ir apguvuši dzīves skolu(mazliet par agru),pēc tam aiziet uz profenēm,un tur mācīties ir vnk par vnk,tādel sekmju līmenis,mazliet paaugstinās,un tudaļ tiek nolikti iepriekšejie skolotāji,un skola.Cik bērni no Plāniem ir aizgājuši uz kādu no ģimnāzijām??????Daži,,bet lielākā daļa,19g beidz tikai 9klasi.skumji,bet fakts.

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 06:50

vai ne

ja vien pabeidz 9klases,tur jau astotaja klase dzemde bērnus,kāda vēl skola....???taja galā daudzi vsp pamatskolu nebeidz...

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 18:27

khmm

Čau siīkā, mācijamies vienā klasē un pabeidzām, gan ar labam sekmēm Plāņos, gan talāk ar teicamām..
Kada atšķirība kur tu mācies, vari izaugt par neko vai kaut ko..-visur.
Katrs pats izvelās kadu ceļu iet, vai dzīvot laimīgu nodrošinatu dzīvi, vai sēdēt pie pudeles un dzert.
Un visslielākais paldies tiem skolotajiem, kas mums iemācīja tik daudz, vismaz nav kā lielās skolās kad , ja tu kaut ko nesaproti gaidi rindā, bet gan tur bija atsaucīgi skolotāji, kas sēdēja stundām ilgi un skaidroja līdz izskaidroja.
Dome Streņčos savac naudu savām vajadzībām, un ja viņiem, kaut kas tiek prasīts , tad nekad nav naudas.. Streņcos skolotaji pat atļaujas pacelt roku, un , ja tev ir mazak naudas tu būsi niecība. Gribetu redzet vai Streņču jauniesi nedzer? Kur ej vieni barini, parkā, autoostā , visur kur ej jaunieši dzer un negribētos jau teikt, ka vini ir pieklājīgi un nedzer alus , lielās plastmasas pudelēs. pluss vel lietojot dažādas replikas un citiem vecāka gada gājuma cilvēkiem. Ballēs vienmēr nodzeršanas, ka pat kultūras namā strādājošās(kafeinīcā) vienmēr ir iereibušas, kā mēs to nosauksim? Mūsu skolā Plāņos ir daudzi ar ko lepoties, bet jūs jau to nemākat saskatīt, jūs tikai redzat negatīvo visapkart. Es par Streņču notikumiem varētu daudz ko sarakstīīt, ka tie nobālētu.
Nevajag apcelt skolu un dzimto vietu, kur daudzi ir auguši no mazotnes, un tas , ka novadā ir šādi cilvēki, kam nav kauna rakstīt šādas jēlības, ir liels Pfuiii! Kauns.
Protams, ka šie cilvēki vēl pat neprot pateikt savu vardu un uzvārdu, jo kauns, kauns pateikt mūsu novada visu cilvēku acīs.! Pretīgi lasīt no netīrām mutēm rakstītas replikas!

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 17:39

aizveriees

Pretigie ņergas!
Laikam te kaadam taisniba nepatik!

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 00:45

murgs

vai tik arī neesi no tām,kas 19g pabeidza 9kl,toties ar puisim dzivo no 10g.vecuma:):)

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 06:52

he-he

ēzelis tu esi,ne zirgs ...

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 18:19

vot

Kā tad tā Strenču vidusskola pati pirms pāris gadiem gandrīz izputēja, jo nebija skolnieku. Tamdēļ piedāvā skolēniem stipendiju un to pašu tikai vienu vienīgu reizi nu pilnībā lieli aplausi tikai par 70 Ls tāda ir skolēnu vērtība. Runājot par skolotājiem Plāņu pamatskolā ir labi skolotāji, kuri strādā ar ikvienu bērnu, lai arī kāds tas būtu, fui tiem, kuri tā nedara!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.05 19:32

WWWW

Strenču VSK absolventi ir lieliski sagatavoti dažada līmēna ģimnāzijām,augstskolām.Varam lepoties!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 13:24

dižgars

Vai arī plānprātiņi, aizklapēs skolu un viņi tur vispār runāt neiemācīsies.

pirms 6 gadiem, 2014.01.12 16:03

vot

Nu, ja tu urb galdus, tad tā ir tava problēma.

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 10:01

es arii maaciijos Plaanjos...

... un man paliek pretiigi lasot Juusu zhultainos komentaarus. Skola bija laba, skolotaaji atsauciigi un prata savu profesiju. Ja skoleeniem bija kaadas probleemas tad nebija skolas vai skolotaaju vaina.
"Strenču skola ir gatava strādāt ar Plāņu atpalikušajiem un neapmācītajiem bērniem. Protams, ļoti grūti būs sākumā, bet gan jau pamazām apmācīsim" - interesanti kursh sho ir uzrakstiijis. Izklausas pec ljoti "profesionaala" Strencu skolas reprezentanta. Plaanju skolotaaji skolniekus noteikti neapziimee kaa atpalikushus.
Man no Plaanjos pavadiitaa laika ir saglabaajushaas tikai jaukas atminjas. Mums bija gan maajturiibas, gan vizuaalaas maakslas, gan fizkultuuras pulcinji, ansamblis un nemaz nerunaasim par visiem pasaakumiem ko skolotaaji organizeeja - Maartinjdienas pasaakums un tirdzinjsh, Ziemassveetku lugas, Lieldienu atziimeeshana, Maaminjdiena, Vecmaaminju peecpusdiena, Valentiindiena, Heloviini, sporta dienas, neskaitaamas ekskursijas u.c.
Tie lielie Strencu aizstaavji kas te shobriid uzstaajaas izklausaas aprobezhoti, narcistiski un vienkaarshi riebiigi. Zheel ja Plaanju skolinja tiks sleegta, bet beerniem no turienas veelu nokljuut jebkur citur kaa Strencos.

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 15:41

tagad pasaki

cik talu izsities dzive, drosi ka esi pliks nekas ar arodeni.

logiski ka skolotaji nesauks bernus par dauniem, jo tad bus redzams vinu darba rezultats, un tapec sauc atpalikuso par centigiem, talantigiem un dzivei agatavotiem.


tikai dzivei kur? planos par apkalpojoso personalu?

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 16:58

pateikshu arii

tagad maacos gjimnaazijaa otro gadu ar teicamaam atziimeem un plaanoju kljuut par arhitektu.
man veel ir daudz laiku lai paspeetu kaut kur izsisties, taa kaa luudzu iztiksim bez paarsteidziigiem secinaajumiem. veel kaut kas iebilstams?

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 21:11

plānis

notekti pati macijaas neko nezin visiem patīk atpustie sun sēdēt pelnīt labas atzīmes ....
lai tai plāņu skolai veicās .... pretīgi vārdi jau sen bij jāslēdz skola ciet nevis sargāt ...
plāņos nevienam cilvēkam var būt dažiem ir profesija , bet darbā neņem jo neviens neko nemāk .

Plāņu skola !! Ciet!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 23:52

...

bet taa jau nav skolas vaina, ka darba vietu shobriid nav paaraak daudz. Te vareetu diskuteet par to kaapec pashi Strenceenieshi neko nedara lai uzlabotu situaciju savaa novadaa, ja reiz Plaanji peec vinju domaam ir tik atbaidosha vieta. Profesiju nemaaca pamatskolaa un aizsleedzot Plaanju skolu situaacija neuzlabosies. Viss novediis pie taa ka Plaanjos vienkaarshi vairs nebuus iedziivotaaju.

pirms 6 gadiem, 2014.01.07 09:00

Nuja ir gruti tiem berniem kas nav macijušies bet ir jav ari tie kuri macas labi piemeram ka viktorija ieva buda diean utt bet citi neka nezin ka tikaj maja un skolas cik aizbrauc ekskursijas vai ari ar domes palidzibu kauko sasniedz

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 16:39

un skolas bilde vareja but viss skolnieki nevis divas meitenes un Latviešu val skolotaja ja pa to jus nedomjat vispar galvanais noraut savu naudu

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 16:41

tas ir divas meitenes?

tik vecas izskatas, biju domajis tas ir visas tris skolotajas.

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 16:59

Es

Visās skolās ir bērni gan ar labākām, gan vājākām sekmēm. Bet šajā gadījumā skolu jāslēdz tādēļ, ka kritiskā masa ir sasniegta skolēnu skaita ziņā. Nu nevar mācīties klasē pa pāris bērniem. Tas ir arī bērniem nelabvēlīgi un finansiāli neizdevīgi novada iedzīvotāju budžetam.

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 16:58

Ienīstu Strenču glēvuļus.

Nu bet protams ka tik Strenču nožēlojamajam budžetam ir labi...

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 15:33

šausmas

Un tagad pastāstiet,ko Plāņos iemāca skolniekiem?
Tur ir ļoti maza iespēja sevi nodarbināt uz kko.
un ko viņi tur iemāca?
Tikai,un vienīgi,kā taisīt auskarus,un tas ir arī viss.
Šodien pat,ejot uz māju,redzēju,ka plāņu skolnieki stiepj mājā visādas mantas,mīkstos lāčus,un vēl visādus sīkumus.
pajautāju vienai meitenītei,kur viņi šito visu dabūja,un viņa lepni attbildēja:"mēs skolā rakstijām z-svētku vecītim vēstuli,ko mēs vēlamies,un viņš visu sūtīja."
Un neticēsiet,viņai uzdāvināja lāci ,lielāku par viņu pašu,un vienai meitenei datoru.
un prieškam šitas viss?Kādēļ Jūs viņus lutinat?

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 17:03

ej ieskrieties...

A kas jums vispār pa daļu jūs laikam domājat ka jums vajaga visu un Plāņu bērniem pat sūda datoru vai lāci nevar dot vaine...

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 15:36

murkskitis

tu sasodita skauge,tew skauz ka kadam kaut ko davina??:@ var redzet cik zems limenis tew ir...nevis planju berniem!!! visu sito rakstot jau vien var redzet ka esi kaut kur atdauzijusi galvu!!:@ vacies tad no ta miesta prom..un nebus tew jaskatas,ka planu bernus lutina!! aiita:@

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 18:47

rūgumpods

...labāk būtu atnākusi uz skolu paskatīties, ko bērni prot un papriecājusies par viņu skaistajiem darbiņiem. Mazā meitenīte malacis- par centīgu mācīšanos nopelnīja datoru. Paldies viņas vecākiem par kārtīgu bērna audzināšanu.

audzināšanu.

pirms 6 gadiem, 2014.01.09 13:20

Klapējiet ciet.

Vajadzēja neviss datoru un lāci dāvināt,bet gan grāmatu un reizreiķin tabulu,un komplektā prezervatīv paciņu,jo tās ir tīrākās šausmas,tie kuri mācās plāņos,paliek 18gadi,un jau trīs bērni.

pirms 6 gadiem, 2014.01.06 17:06

un kas tev nepatik?

irijas darbinieku rindas ir japildina, kurs vel raves nezales vai brauks ar atkritumu vagi?

man patik laucenes, vinas ir patiesakas, satiec un taja pat diena krumos velc. pilsetnieci ta neiznaks.

pirms 6 gadiem, 2014.01.07 16:44

buca

skauz??? taisi arii.....

pirms 6 gadiem, 2014.01.08 18:48

Izglītība