Izlaidums Smiltenes Centra vidusskolā 2

Klāt balto margrietiņu un peoniju laiks. Gaisā jūtama meiju smarža. Jūnijs ir laiks, kad Smiltenes Centra vidusskolas 12. klases skolēnu sirdīs valda satraukums, jo klāt izlaidums. 

4. jūnija saulainajā vakarā absolventi, skolotāji un viesi pulcējās skolas pagalmā izlaiduma pasākumam.

Ceļa vārdus teica skolas direktore Ilze Vergina un katram absolventam dāvināja atmiņu albūmu.

Absolventus uzrunāja arī Smiltenes novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Grigore, apsveicot sekmīgākos 12. klases beidzējus un novēlot jauniešiem veiksmi, izvēloties savu tālāko ceļu dzīvē.

Un tad jau sekoja pašu absolventu pateicības klases audzinātājai, skolotājiem, ziedi un novēlējumi, smaidi un uzmundrinājums, jo sasniegta vēl viena izglītības virsotne un jāizdara svarīga izvēle, ko darīt tālāk. Ir radīts pietiekami stabils pamats, lai droši raudzītos nākotnē, īstenotu turpmākos sapņus un ieceres.

Izlaidums ir arī mirklis, ko izdzīvo vispatiesāk. Izlaidumā kopā savijas atmiņas, skumjas un prieks, ciemos nāk viss labais, kas noticis pēdējo trīs gadu laikā. 

Rakstnieks Alfrēds de Misē savulaik ir teicis: „Redzēt - tas nozīmē gribēt, uzdrošināties - nozīmē varēt, bet zināt - nozīmē dabūt.” Zināšanas nu ir saņemtas, bet, lai dabūtu vēlamo, tās arvien būs jāpilnveido visas dzīves garumā.

Lai nekad netrūkst pārliecības par saviem spēkiem! Lai saules siltie stari, lietus lāšu svaigums, varavīksnes krāšņums un ziedu daudzveidība piepilda jūsu dvēseles, dodot spēku jaunam ceļa sākumam!


Komentāri 2

:-)

Kas tas par Dankanu Makleodu no Kalniešu klana?

pirms 5 gadiem, 2016.06.07 21:18

Izglītība