Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Launkalnes skola nosvin dzimšanas dienu 16

Sestdien, 30. maijā, 25 gadu jubileju sirsnīgā, mīļā gaisotnē nosvinēja Launkalnes sākumskola. Vienlaikus tas bija  skolas absolventu un bijušo darbinieku salidojums un tikšanās ar tagadējo izglītības iestādes kolektīvu.

Dzimšanas dienas svinības ievadīja skolas apskate un svinīgais pasākums skolas zālē, kavēšanās atmiņās par skolas vēsturi, skolēnu ansambļa sveiciens ciemiņiem un viesu uzrunas.

Pēc tam salidojuma dalībnieki gājienā devās uz tautas namu, kur skolas direktore Ināra Grundāne kolektīva vārdā pateicās visiem Launkalnes skolas atbalstītājiem. Koncertu sniedza Signes Lielpēteres vadītais Launkalnes pagasta vokālais ansamblis “Anemones” un Launkalnes skolēnu ansamblis.

Pēc koncerta ar laimes vēlējumiem  skolai debesīs tika palaisti balti baloni, un viesi tika pacienāti ar jubilejas torti.

Svinības turpināja balle tautas namā,

Vairāk par Launkalnes skolas jubileju - laikrakstā “Ziemeļlatvija” nākamnedēļ.

Komentāri 16

viszine

Tas jau direktores dēls, kas uz šo pasākumu bija ieradies ,,pēc zāles pļaušanas,, īsos šortiņos , jo īsti nav sapratis , ka uz pasākumu jāģērbjas citādi ....

pirms 4 gadiem, 2015.05.31 13:49

vecais Cukurs

Mans dēls, mans!

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 18:04

a

Viņs nav gejs?

pirms 4 gadiem, 2015.06.03 21:33

?

Tas jau būtu forši ja tā būtu

pirms 4 gadiem, 2015.06.12 18:28

aa

kapēc tas būtu forši?

pirms 4 gadiem, 2015.06.29 19:52

Austris

viszine,ko tu gribi , tā tak nav nekāda pilsēta ,bet gan pagasts, tāpēc pieļaujami...

pirms 4 gadiem, 2015.05.31 15:13

......?

...tad jau priekšniekiem vajadzēja vilkt firmas ,,peldenes,, un mesties tik pagasta dīķos uz peldi.... Kāpēc viņi savus uzvalkus deldē ?...tas tak ir pagasts.....Kam tad svinīgā daļa??? Visi varētu saņemt dūņu vannas ārstniecisko procedūru veselībai un ,,štrunts ,,par ētiskām lietām.......

pirms 4 gadiem, 2015.05.31 16:51

&?

Tā īsti nevarēja saprast-vai salidojums izredzētajiem lūgtiem viesiem ar dzīvesbiedriem, kam ar skolas beigšanu nav nekāda sakara , vai absolventiem , kurus nosēdināja pie netīra notašķīta ar torti galda, kaut gan blakus bija klāts galds ,,elitei,,.....? ...bēdīgi., ja absolventus izmantoja tikai šī pasākuma nosaukumā...es devos mājās vīlies....

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 10:38

kāpēcītis

Nesaprotu, kāpēc & un pārējie nenoskaidro patiesību, bet metas nomelnot ko var. Jo gaļa un pīrāgi tika pasūtīti par pašu darbinieku saziedoto naudu, tā lai būtu arī pārējiem viesiem kaut kas uz galda. Ļoti žēl, ka absolventi (jaunākie, neprot lasīt, jo ielūgumā tika norādīts, ierašanās ar groziņiem). Ieteikums skolotājiem - audzināšanas stundās bērniem mācīt galda kultūru. Tiesa, šajā pasākumā bērni sacentās, kurš vairāk apēdīs, tas nekas ja pats neko nēesi atnesis. Bērni bija no pārtikušām ģimenēm. Tā kā mīļās viszines un pārējie, Jums viela pārdomām, kādus Jūs vēlaties redzēt savus bērnus.

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 21:16

Vineta

Sveiciens skoliņai svētkos arī pedagogiem!
Šķiet pasākums ir bijis skaists,pēc bildēm spriežot.Ļoti patīk divdesmit piecinieks.
Komentāri gan nav smuki.
Manuprāt nebij obligāti jāiet,nevienu ar varu ar iekšā nerāva. Tam kam nekas nepatīk,tak var savas vēlmes apmierināt pie TV vai citos sev patīkamos pasākumos.

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 21:50

xxx

Paldies organizatoriem par skaistajiem svētkiem,kur bija jūtami ieguldīts liels darbs,izdoma un laiks.Viss bija pārdomāts un ritēja savu gaitu,bija jūtams mājīgums,sirsnība un kopības sajūta. Mīļie......protam pateikt vairāk labu vārdu,tas nav tik grūti :)

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 11:15

Gudriite

Daudz Laimes Launkalnes skola! Liels prieks kad esat noturejusies 25 gadus un izcinijusi savu vietu virs zemes!
Ka jau zinam ar maziem finansialiem lidzekliem ir reali gruti noorganizet lielu pasakumu un izdabat visu cilveku vajadzibam un iegribam! Liels paldies tiem kas ziedoja savu personiigo naudinu lai spetu paplasinat cienesta galdu! Protams ir skumji kad ari bij ieradusies bezkaunigi izedaji un slinki....bet ta ari gadas....
Viena no pasaules enciklopedijam es uzgaju interesantu aprakstu par Latviju. Mes esot maza, edeliga, kaskiiga tauta pie Baltijas Juras.
Te nu mans komentars tiks veltiit vizdeguniigam damam ar segvardu Viszine un &?. Jums vel dikti augt un izglitoties. Sada veida pasakumos galdi netiek klati ar baltiem zida galdautiem, sampanieti un kaviaru! Ja jums tik tiesam gruti novertet vietejo cilveku smagi ieguldito darbu- Kamdel apmeklejat so pasakumu?? Varbut pec 5 gadiem Jums izklat sarkano paklaju un pievest Jus pie kluba ar limozinu!? Ja Jus domajat kad esat smalkakas damas rajona un labakas par visiem citiem, kamdel neatraujaties no mates pupa un neprcelaties uz Rigu jeb labaka gadijuma butu izradijusas savu iniciativi un butu sakopusas to dikti netiro galdu!? Ka Nelsons Mandela teica - Izglitiba ir viss labakais ierocis ar ko cilveks var mainit pasauli! Ne smalks apgerbs jeb gabals zelta Jus par gudrakam nepataisis! Ka redzams, skolas direktores dela nozakasana ir tikai pieradijums Jusu neatrisinatiem personiskie kompleksi! Ta luk cienijamaas damas bus Jums par ko padomat! Lai Dievs Jums stav klat un lai JUSU berni nakotne publiski netiek nozakati! Ak ja aizmirsu Jus tak veel esat jaunas........

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 23:06

Gudriite

Gribejas veel reiz izcelt so komentu! Tik tiesma Viszine, &?, un visi parejiem! Nu ludzu sanematies un sakat sevi izglitot!!!
kāpēcītis

Nesaprotu, kāpēc & un pārējie nenoskaidro patiesību, bet metas nomelnot ko var. Jo gaļa un pīrāgi tika pasūtīti par pašu darbinieku saziedoto naudu, tā lai būtu arī pārējiem viesiem kaut kas uz galda. Ļoti žēl, ka absolventi (jaunākie, neprot lasīt, jo ielūgumā tika norādīts, ierašanās ar groziņiem). Ieteikums skolotājiem - audzināšanas stundās bērniem mācīt galda kultūru. Tiesa, šajā pasākumā bērni sacentās, kurš vairāk apēdīs, tas nekas ja pats neko nēesi atnesis. Bērni bija no pārtikušām ģimenēm. Tā kā mīļās viszines un pārējie, Jums viela pārdomām, kādus Jūs vēlaties redzēt savus bērnus.

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 23:10

Līga

salidojums tā ir tikšanās, atmiņas, prieks par skaisto maija vakaru... ļoti skaist pasākums, bet to visu sabojā šie daži anonīmie dzelonīši, agrāk netīro veļu mazgāja savās mājās, vai tagad citādāk? Tādi komentāri liecina, ka cilvēkiem trūkst takta, inteliģences, labestības un ir uzmanības trūkums...
Ielūgumā bija minēts groziņu vakars, arī telefons Ziemeļlatvijā, lai saprastu, cik dalībnieku būs. Nebija minēts, kā ģērbties, tā nebija arī pieņemšana pie prezidenta :-)
Iet bojā kuģi, pilsētas, bet mēs te "cepamies" par sīkumiem, kā reiz man teica kāds tuvs cilvēks.
Organizējot pasākumus, var kļūdīties, nekad visiem nebūs vienādas izjūtas, vienādi labi, bet, kur tad paliek iejūtība. Vai tad nevaram pateikt, ja kas nepatika, pašam cilvēkam , organizētājam nevis uzreiz publiski anonīmi klaigājot..
Padomājiet, pirms rakstiet!!!

pirms 4 gadiem, 2015.06.04 18:52

Izglītība