Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgts Smiltenes vidusskolas partnerības līgums ar skolu Vācijā

Smiltenes vidusskolas skolēni un skolotāji devās darba vizītē uz Vācijas pilsētu Villihu (Willich), lai nedēļas garumā iesaistītos izglītības un kultūras apmaiņas aktivitātēs. Nozīmīgākais notikums šajā nedēļā bija skolu partnerības līguma parakstīšana ar Lise Meitner Gymnasium, kurā tika apstiprināta apņemšanās sadarboties arī turpmāk. 

Nedēļas laikā tika apmeklētas tuvākās pilsētas Ķelne un Diseldorfa, kā arī iepazīta skola un tās tuvākā apkārtne. Skolēniem bija iespēja apmeklēt vienu no nozīmīgākajiem Eiropas kultūras pieminekļiem – Ķelnes domu, kā arī viesoties federālās zemes Ziemeļreinas – Vestfālenes landtāgā un tikties ar vienu no tā deputātiem.

 Skolēni piedalījās arī mūzikas, mākslas un sporta stundās, prezentēja mūsu valsti, kā arī, viesojoties ģimenēs, iepazina vācu kultūru un tradīcijas.


Izglītība