Rīko pieņemšanu labākajiem  skolēniem Valkas novadā

5.jūnijā plkst.13.00 Valkas novada priekšēdētājs Vents Armands Krauklis  rīko pieņemšanu labākajiem novada skolēniem. Šis gads ir Cimzes gads, tāpēc ir izvēlēta zīmīga vieta – Jāņa Cimzes seminārs (lietus gadījumā – Valkas pilsētas kultūras namā).


Šogad naudas balvas par labām un teicamām sekmēm un sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos  saņems 49 skolēni. Daudziem skolēniem ir izdevies gūt panākumus ne tikai vispārizglītojošajā skolā, bet arī mūzikas skolā.


Uz pieņemšanu 5.jūnijā Valkas Novadpētniecības muzeja dārzā plkst 13.00  tiek aicināti:

no Ērģemes pamatskolas:

Elvita Zīle Dica (4.kl.), Emīlija Kondratjeva (3.kl.), MegijaStūre (7.kl.);


no Kārķu pamatskolas:

Ilze Skrastiņa (6.kl.), Dīna Alīna Aršanova (6.kl.), Ulrika Kalniņa (7.kl.), Monika Kaļva (7.kl.), Elza Zane Zirne (8.kl.);


no Ozolu pamatskolas;

Rainers Lārmanis (5.kl.), Rūdolfs Baumanis (8.kl.);


no Valkas pamatskolas:

Lāsma Agnese Bodniece (4.kl.), Monta Bogurdoviča (4.kl.), Aleksis Buiko (4.kl.), Rūta Ieva Jākobsone (4.kl.), Aleksis Eduards Palejs (4.kl.), Marta Zunte (4.kl.), Mārtiņš Rihards Mazurs (5.kl.), Keita Pelēce (5.kl.), Kitija Bergholde (6.kl.), Baiba Broka (9.kl.);


no Valkas ģimnāzijas:

Zanda Esmeralda Markova (7.kl.), Melisa Smilga (7.kl.), Adrija Lija Stepiņa (7.kl.), Dārta Estere Zunte (7.kl.), Beāte Buža (8.kl.), Mārtiņš Ķaukulis (8.kl.), Rūdolfs Miķelsons (8.kl.), Anastasija Beļajeva (9.kl.), Laura Bērtule (9.kl.), Karīna Kurpniece (9.kl.), Miks Roberts Mazurs (9.kl.), Jurģis Mežulis (9.kl.), Valters Rancāns (9.kl.), Laura Strumpe (9.kl.), Dārta Lozda (10.kl.), Gundars Magone (10.kl.), Gunārs Sīka (10.kl.), Santa Ādamsone (11.kl.), Nora Barviķe (11.kl.), Sergejs Cibulis (11.kl.), Liene Ķaukule (11.kl.), Elīza Skutāne (11.kl.), Jānis Bērtiņš (12.kl.), Elīna Bogdanova (12.kl.), Žanete Burkēvica (12.kl.), Laura Amanda Ģērmane (12.kl.), Līga Lāce (12.kl.), Vilmārs Vesingi (12.kl.), Karīna Viskuba (12.kl.).

Izglītība