Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada Bilskas pamatskolā izveidos internātu 4

 Ar nākamā gada 1.septembri Bilskas pamatskolā tiks atvērts internāts, lemts pēdējā Smiltenes novada domes sēdē.

Ar nākamā mācību gada sākumu Bilskas pamatskolā tiks izveidots internāts ar 14 vietām. Tas darīts ar mērķi skolai piesaistīt vairāk skolēnu un samazināt autobusa uzturēšanas izmaksas, aģentūrai LETA skaidro pašvaldības pārstāve Marita Mūze.

Pašvaldība internāta izveidei paredzējusi 3424 eiro, par ko tiks iegādāts nepieciešamais inventārs - gultas, matrači, segas un gultasveļa. Tāpat iestādē būs izveidotas divas jaunas amata vienības - internāta skolotājs un bērnu aprūpētājs.

Tāpat deputāti piešķīruši 9531 eiro Bilskas un Variņu pamatskolām, kā arī Launkalnes sākumskolai pedagogu atalgojumam, lai skolās varētu nodrošināt pagarinātās dienas grupas un papildus stundas skolēnu sagatavošanai valsts pārbaudes darbiem.


Komentāri 4

anonima.persona

nu nekādas loģikas...izveidot internātu,lai samazinātu autobusa uzturēšanas izmaksas....piešķirti līdzekļi 3400 un izveidos divus jaunus amatus...a uz kā tad taupīs??? nu lab nebūs autobus,bet būs tak 2 jauni darbinieki,kuri ,protams ,gribēs ar aldziņu saņemt...beigās sanāk nevis ietaupijums,bet otrādāk...

pirms 2 gadiem, 2017.12.05 09:20

bezugunsnavdumu

Lai labāk cilvēki algu saņem, nevis to naudu iztrallina projektos. Arī bērni būs pieskatīti, nedzers aiz stūra aliņu.

pirms 2 gadiem, 2017.12.05 10:21

anonima.persona

es taču šeit nedomāju par to kas labāk vai sliktāk...ja vajag internātu,tad taisa internātu,ja vajag jaunus darbiniekus,tad pieņem jaunus darbiniekus...bet te tak saka,ka kautko taupīs...un nevaru saprast ,kur šajā gadījumā ir ietaupījums....

pirms 2 gadiem, 2017.12.05 10:30

Liiba

Cik vecāki ir izteikuši priekšlikumu, ka ir nepieciešams internāts? Vai tiešām ir nepieciešamas 14 gultasvietas?! Visi skolēni dzīvo aptuveni 10km rādiusā. Nedomāju, ka ar internātu piesaistīs skolēnus. Nākošie skolnieki nāk no bērnudārza, kurā ir vajadzīgi ļoti, ļoti daudz uzlabojumi.

pirms 2 gadiem, 2017.12.06 10:49

Izglītība