Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta pēcpusdiena Grundzāles pirmsskolā

21. septembrī Grundzāles pirmsskolas audzēkņi aicināja ciemos savus vecākus, lai rudenīgās noskaņās kopīgi pasportotu. Par spīti nelielajam lietum, visi apņēmības pilni pulcējās zālājā pie kultūras nama – ap laukakmeņu veidojumu ar uzrakstu “Satiec sevi Grundzālē”. Pirms kopīgā foto katra ģimene saņēma apkārtnes plānu, kurā bija atzīmēti visi lielākie tuvumā esošie laukakmeņi – punkti, pie kuriem būs jāveic kāds no sportiskiem uzdevumiem. Katrā no punktiem bija izvietots viens meža dzīvnieka attēls, un par izpildītu uzdevumu ģimenes komanda saņems žetoniņu ar šī dzīvnieka attēlu. 

   Tā kā sporta pēcpusdienas pamatideja bija saistīta ar bērnu nodarbību tēmu “Akmeņi ir dažādi”, tad arī uzdevumi pārsvarā bija saistīti ar akmeņiem- lieliem un maziem. Nelieli akmentiņi bija gan jāmet mērķī, gan jācenšas no tiem salikt pēc iespējas augstāka piramīda, gan arī jāmēģina akmentiņi ar nūju ieripināt bedrītē, līdzīgi, kā spēlējot golfu. Izmantoti tika arī lielie akmeņi – viens no tiem kļuva par mērķi, uz kura jācenšas uzmest fizkultūras riņķis, uz cita bija jānostājas visai ģimenei, lai pozētu fotosesijai, bet starp diviem lieliem laukakmeņiem, uz asfaltētā laukuma, katra ģimene zīmēja savu portetu.

   Visi sportisti ar lielu aizrautību steidzās no punkta uz punktu, netraucēja pat rudenīgais lietutiņš. Nebija laika nosalt, jo dalībnieki pēc iespējas ātrāk gribēja izmēģināt spēkus un veiklību, lai saņemtu kārtējo žetonu. 

   Kad visi uzdevumi bija veikti, sportisti pulcējās bērnudārzā, kur mazie dalībnieki saņēma medaļas no mūsu īpašā viesa – Suņuka (skolotāja Kristīne). Pēc tam visi varēja sasildīties pie tējas vai kafijas tases un atgūt spēkus, cienājoties ar saldumiem.

   Vērojot dalībnieku priecīgās sejas, nostiprinājās pārliecība, ka šādi pasākumi ir vajadzīgi – gan lai kopīgi izkustētos, gan arī lai ģimenes savstarpēji satuvinātos un labāk iepazītu viena otru.

Paldies visiem dalībniekiem!


Izglītība