Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija - Labākā ģimnāziju grupā nominācijā IZAUGSME 2

Vērtējot skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus, 2017. gada 15. novembrī Draudzīgā aicinājuma (DA) fonds organizēja Skolu reitinga 2017 balvu pasniegšanu un apbalvoja labākās Latvijas skolas. 


Šogad konkursā tika nominēta 51 skola četrās nominācijās - ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas.


Pasākuma iniciators un organizators ir Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas atjaunotājs un ilggadējs vadītājs, DA fonda dibinātājs un vadītājs Jānis Endele: “Pēdējo gadu rezultāti rāda patīkamus pārsteigumus, ka reitinga augšgalā ir ne tikai lielo pilsētu mācību iestādes, bet arvien vairāk arī nelielas skolas no Latvijas reģioniem. Domājot par Latvijas nākotni, īpaši vēlos izcelt šos skolēnus, lai viņiem nezustu motivācija iegūt arvien jaunas zināšanas.”  


Pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos vērtē piecus mācību priekšmetus - latviešu valodu, matemātiku, angļu valodu, dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija), vēsturi un skolas kopvērtējumā, kā arī skolu izaugsmi gan mācību priekšmetos, gan kopvērtējumā.


DA fonds Skolu reitinga pasniegšanu organizē jau septīto gadu. Vairāk informācijas par DA fondu un Skolu reitingu var atrast www.dafonds.lv. un www.konkurss.lv  


Skolu reitinga 2017 laureāti kopvērtējumā:

Ģimnāzijas grupā – Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 

Vidusskolu grupā – Daugavpils Krievu licejs-vidusskola

Lauku skolu grupā – Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola

Specializēto skolu grupā – Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola

Kategorijā Izaugsmē – Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola “Evrika”

 

Laureāti atsevišķos vairākos priekšmetos: 

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija

Rīgas Centra humanitārā vidusskola

Salienas vidusskola

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola 


Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Ko tik neizdarīs, lai apgūt ES naudu uzceļot viesnīcu ar naivo cerību, ka radīsies dumji vecāki, kuri bērnus skolos kautkādā Valkā, nevis civilizācijā - Valmierā un Rīgā, ja jau tāpat internātā būs jādzīvo.

Universitātes ideja jau izgāzās, izgāzīsies arī vidusskolas ideja. Cilvēki vairs nemācās papīram, pašvaldībās un ierēdņos vietu nav bezgalīgi daudz, lai izvilkt līdz pensijai dzerot kafejas. Bet privātā kapitāla firmās vajag galvu nevis papīru, papīrs tikai atver durvis, galva dod iespēju palikt iekšā, nevis salā. Valkas vadība dzīvo pagātnē, vai arī lūko pēc sevis.

pirms 2 gadiem, 2017.11.15 18:05

Ritvars

Būtu priecājies par cilvēkiem. Brauc uz savu rīgu un negvelz muļķības.

pirms 2 gadiem, 2017.11.17 01:19

Izglītība