Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņu skolā izcīna Lācplēša kausus

Variņu pamatskola turpina savu tradīciju, arī šogad skolā sarīkojot Lāčplēša ceļojošo kausu izcīņu vieglatlētikā.

Skolēni sacentās astoņās disciplīnās, kurās bija nepieciešams ātrums, spēks, izturība, veiklība un lokanība, informē Variņu pamatskolas sporta skolotāja Zanda Beitika. Cīņu viņa atzīst par spraigu un līdzīgu.  

Skolēni sacentās 1. - 4. un 5. - 9. klašu grupā. Abās vecuma grupās meitenes vienu minūti leca ar lecamauklu, grieza riņķi, ar rokām turējās pie stieņa kārienā, kā arī sacentās tāllēkšanā no vietas, apļu skriešanā, vēdera presītē (vienu minūti), atspoles skrējienā un šautriņu mešanā.

1.- 4. klases zēnu grupā uzdotās disciplīnas bija pumpēšanās, pildbumbas mešana, kāriens pie stieņa, tāllēkšana no vietas, apļu skriešana, vēdera presīte uz vienu minūti, atspoles skrējiens un šautriņu mešana.

 5. - 9. klases zēni sacentās tādās disciplīnās, kā pumpēšanās, pievilkšanās, tāllēkšana no vietas, pildbumbas mešana, apļu skriešana, svaru bumbas celšana, atspoles skrējiens un šautriņu mešana.

Uzvarētāji 1. - 4. klašu grupā:

zēniem 1. Mārcis Penezis, 2. Mareks Tupmacis, 3.  Rodrigo Ķikulis;

meitenēm 1. Justīne Everte. 2. Sanija Kaņipova, 3. Eimija Muižniece.

Uzvarētāji 5. - 9. klašu grupā:

zēniem 1. Artis Lauss, 2. Aleksis Buņko, 3. Jānis Ozols;

meitenēm 1. Sanija Reičela Feldmane, 2. Undīne Kaņipova, 3. Una Selīna Muižniece.

Izglītība