Ziemassvētku eglīte Smiltenes tehnikumā

Ziemassvētku eglīte Smiltenes tehnikumā vienmēr bijusi emocionāli piesātināts pasākums ar visu skolas pašdarbības kolektīvu piedalīšanos. Tiek sveikti sirsnīgā titula “Kursa dvēselīte” īpašnieki un sumināti skolas sportiskākie jaunieši. Šogad balvas saņēma arī stilīgākais kurss mācībās un čaklākie jaunieši matemātikā un dabaszinībās, kurus godalgoja A/S “Smiltenes piens”.

Jaunieši svētku koncertā izdziedāja ticību zaļajam un dzīvajam brīnumam, sveica veco gadu, kurš sēž kupenā un raugās savā asarā, un sumināja to, kurš ar siltu rausi azotē vēl tikai nāks. Skatītājiem tika dota iespēja palūkoties, kā mācības norit Sniegbaltītes skolā.

Vitālu saulgriežu sveicienu bija sarūpējis arī skolas tautas deju ansamblis “Amatnieki”. 

“Ziemassvētki – tas ir laiks, kad lielajā dzīves skrējienā uz brīdi apstājamies un padomājam, kuram varbūt vajadzētu palūgt piedošanu, kurš – jāsamīļo. Kas ir tas, kas spēj pacelt mūsu dvēseli augstāk nekā ikdienā?” -skolēnus un darbiniekus uzrunāja skolas direktors Andris Miezītis. 

Skaisto titulu “Kursa dvēselīte” šogad ieguva: Ieva Vizule (1. ēdināšanas pakalpojumu kurss), Lauma Vasiļevska (1. veterinārmedicīnas kurss), Elīna Zusteniece (1.viesnīcu pakalpojumu kurss), Ritvars Lūsis (1.būvnieku kurss), Raimonds Pugačovs (1.a transporta kurss), Normunds Kleins 1. b transporta kurss), Renāte Strelevica (2. veterinārmedicīnas kurss), Santa Baņģe (2.viesnīcu pakalpojumu kurss), Ernests Raudulis (2. ēdināšanas pakalpojumu kurss), Toms Ratseps (2. a transporta kurss), Toms Karpovs (2. b transporta kurss), Lauris Lauss (2. a transporta kurss), Ieva Līne (3. veterinārmedicīnas kurss), Kristaps Lapsa (3. b transporta kurss),  Elīna Pērkona (3. ēdināšanas pakalpojumu kurss),  Ilvars Rēveliņš (3. autotransporta kurss), Dace Vietniece (3.viesnīcu pakalpojumu kurss),  Ardis Tukišs (4. ēdināšanas pakalpojumu kurss), Romāns Voroņins (1.vidusskolas transporta kurss) un Baiba Gurgāne (1.vidusskolas ēdināšanas pakalpojumu kurss). A/S “Smiltenes piens” balvu par uzcītību un sasniegumiem dabaszinātnēs saņēma 3. ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkne Elīna Pērkona, Renāte Strelevica, Everita Krustāne un Alise Kozlovska no 2. veterinārmedicīnas kursa, Rita Rogočova no 1. veterinārmedicīnas kursa, Baiba Broka no 2. viesnīcu pakalpojumu kursa, Arta Veldre no 3. veterinārmedicīnas kursa, Sandra Mihlenova no 3. viesnīcu pakalpojumu kursa un Agnese Bindare no 3. ēdināšanas pakalpojumu kursa. 

Jaunieši pirmajā pusgadā aktīvi darbojušies arī sportā. Pirmoreiz skolas vēsturē par visas Latvijas profesionāli izglītojošo skolu gada sportistu ievēlēts Smiltenes tehnikuma audzēknis. Šo godpilno titulu nopelnījis Ģirts Jakimcovs. Skolas sporta dzīves organizators Leons Peļņa pie svētku eglītes sumināja arī aktīvākos un sportiskākos jauniešus pirmajā pusgadā. No jaunietēm:

1. vieta – Renātei Strelevicai;

2. vieta – Birutai Baumanei;

3. vieta – Rendijai Kivkucānei.


No jauniešiem:

1. vieta – Alvilam Maksimovam

2. vieta – Artūram Stūrim;

3. vieta – Elmāram Šīrem.

Smiltenes tehnikuma Vispārizglītojošo priekšmetu komisijas vadītāja un viena no konkursa “Mācīties ir stilīgi” organizētājām Ilvija Biržmane sveica kursus, kuri šajā mācību gadā bijuši aktīvākie un čaklākie mācībās:

1.vieta - 3.viesnīcu pakalpojumu kurss;

2.vieta – 3.autotransporta kurss;

3. vieta – 2. ēdināšanas pakalpojumu kurss. 

Svētku koncerts noslēdzās ar skolas jauniešu muzikālo veltījumu – katram sagaidīt savu cerību laiku un satikt mīlestību, kas reizēm atnāk, kad ledus ziedi maigi dzeļ un zem kājām sniegs...

Izglītība