Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāji gūst emociju lādiņu vasaras skolā Palsmanē

Pirms jaunā mācību gada sākuma gandrīz 80 skolotāji pacilājošu pozitīvu emociju un enerģijas lādiņu ieguvuši 8. Humānās pedagoģijas vasaras skolā. Tā aizvadītājā nedēļā trīs dienas notika Palsmanē.

Visvairāk dalībnieku bija no Smiltenes novada. Tālākie klausītāji ieradās no Daugavpils. Pārsvarā pārstāvēti bija Vidzemes novadi.

Skolu ar devīzi "Humānā pedagoģija - gaismas ceļš nākotnē" sarīkoja Latvijas Humānās pedagoģijas asociācija sadarbībā ar Smiltenes novada domi un Palsmanes speciālo internātpamatskolu. Šīs skolas kolektīvs viesus uzņēma savās telpās.

Lekcijās un nodarbībās skolotāji ieguvuši tik daudz jaunu ideju darbam, ka jau uz karstām pēdām apsver, kā to visu tālāk nodot kolēģiem un audzēkņiem.

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 7. augustā.

Izglītība