Skolotāji tikai norāda virzienu, tālāk jāiet vieniem 1

Šī diena un pēdējais zvans ir gaidīts visu mācību gadu, taču daudziem pavīdēja doma, cik ātri un negaidīti tas pienāca. Zvanu skaņas 9. un 12. klašu skolēnus aicināja uz pēdējo mācību stundu.

Šodien daudzās skolās notika pēdējā zvana pasākums. Valkas ģimnāzijā tas bija īpaši krāšņs notikums.

 

"Nākamajā nedēļā arī skanēs zvans, taču tas ne tikai aicinās uz konsultācijām, ieskaitēm un eksāmeniem - būs jāierodas obligāti," pauž skolas direktore Lilita Kreicberga.

 

Tiesa, kāda lieta šogad skolā notiek pēdējo reizi - visi skolēni ir sapulcējušies vienkopus - lielie un daudzsološie divpadsmitie, ņiprie devītie, kuri tikai šogad uzzinās, ko nozīmē eksāmeni. Savukārt proģimnāzisti skatījās uz lielajiem un domāja, ka kaut kad paši būs tādā statusā.

 

Direktore visiem novēlēja veiksmi eksāmenu un ieskaišu laikā. "Tikai nepadoties! Padoties ir visvieglāk un vismuļķīgāk. Valkas ģimnāzistiem tas nepiedien," pārliecināta direktore.

 

Īpašas skolas pateicības saņēma tie skolēni, kuriem ir visaugstākie mācību rezultāti, ieguvuši augstas vietas olimpiādēs un bijuši sabiedriski aktīvi. Pasākums noslēdzās ar dzīvības kociņu iestādīšanu skolas dārzā.

Komentāri 1

lasitaja

Vienreizējs,jauks,sirsnības un saules pilns pasākums.Paldies skolniekiem un skolotājiem!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 16:08

Izglītība