Smiltenē ar skolu vadību tiksies Saeimas deputāte 1

Rīt, 4. martā, Smiltenē darba vizītē ieradīsies 10. Saeimas deputāte, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Ina Druviete, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas augstas amatpersonas.

Viņi tiksies ar Smiltenes novada skolu direktoriem un atsevišķā sarunā - ar Smiltenes tehnikuma un Smiltenes Profesionālās vidusskolas kolektīviem, lai skaidrotu procesu par abu skolu apvienošanu un jaunas profesionālās izglītības iestādes izveidošanu.

Saskaņā ar šogad 22. februārī apstiprināto Ministru kabineta rīkojuma projektu pēc abu minēto skolu reorganizācijas tiek izveidots Smiltenes Valsts tehnikums - profesionālā vidusskola, "Ziemeļlatviju" informē Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Komunikācijas nodaļa. Šī iestāde pretendēs uz profesionālās izglītības kompetences centra statusu no šā gada 1. septembra.

IZM vizītē Smiltenē rīt pārstāvēs ministrijas parlamentārā sekretāre Daiga Reča un ministrijas Profesionālās izglītības un vispārējās izglītības departamenta direktors Jānis Gaigals.

Vispirms piektdien pulksten 14 Smiltenes ģimnāzijā I. Druviete un IZM amatpersonas tiksies ar Smiltenes novada vispārizglītojošo skolu direktoriem, bet pulksten 15 - ar Profesionālās vidusskolas un tehnikuma kolektīviem.

Tālruņa sarunā ar "Ziemeļlatviju" I. Druviete informē, ka viņas vizītes mērķis ir "uzklausīt smilteniešus, informēt par iespējamām pārmaiņām izglītības sistēmā, finansējumu un iecerēm likumdošanā, kā arī uzklausīt ieteikumus parlamentārās komisijas darbam un Izglītības un zinātnes ministrijas darbam". Tāpat deputāte vēlas dzirdēt profesionālās izglītības skolu viedokli par kompetences centra izveidošanu.

Komentāri 1

SYM

ĒrmoŠanās- kam gan tur augshā interesē provinces cilvēku viedoklis?!

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 00:05

Izglītība