Smiltenē: Mazuļiem iekārto rotaļu laukumu 2

Kad augustā darbu atsāks Smiltenes jaunais bērnudārzs, mazākos audzēkņus gaidīs priecīgs pārsteigums.

 

Viņiem būs rotaļu laukums ar 13 atrakcijām: vairāku veidu šūpoles uz atsperes - "Gailītis", "Rūķis", "Motocikls", rotaļu komplekss, šūpoles, lokomotīve ar slidkalniņu, vairākas smilšu kastes ar vāku, siena, pa kuru kāpelēt, un citi rotaļu elementi.

 

Sešus tūkstošus latu šī rotaļu laukuma izveidei piešķīra Bērnu un ģimenes lietu ministrija, atbalstot Smiltenes pilsētas domes iesniegto projektu. "Kaut mazs, bet tomēr svarīgs atbalsts," ir gandarīts Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis.

 

Smilteniešu rotaļu laukuma projektu ministrija atbalstīja valsts programmā "Bērnu un ģimenes stāvokļa uzlabošana 2008. gadā". Tajā paredzēts atbalsts pasākumiem bērniem brīvā laika pavadīšanai pašvaldībās.

 

Sertificētu rotaļu laukuma aprīkojumu bērnudārzam piegādā firma "KSIL", kura uzvarēja iepirkumu procedūrā. Lielākā daļa rotaļu iekārtu jau ir uzstādītas. Galīgais piegādes termiņš ir jūlijs.

 

Pavisam jaunajā bērnudārzā ir 12 grupiņas. "Drīzumā labiekārtoti rotaļu laukumi būs visām grupiņām, kuru aprīkojuma lielākā daļa paredzēta būvniecības projektā," skaidro U. Rudzītis.

 

Smiltenē jaunais bērnudārzs ir ar perspektīvu līdz 320 vietām. Tas tāpēc, ka nākotnē būs iespējams uzcelt korpusu ar vietu četrām grupiņām.

 

Pašlaik bērnudārza celtniecības darbu kopējās izmaksas ir trīs miljoni 369 tūkstoši latu, ko finansēja vietējā pašvaldība, ieskaitot aizņēmumu Valsts kasē.

Komentāri 2

ciba

diemžēl manam mazulim šie prieki tiks liegti, jo viņu negaidīs Pīlādzītī, bet Koka mājā:( Dome kārtējo reizi sevi medijos reklamē, bet aizmirst par to, ka tie daži bērni arī ir tikai un vienīgi bērni...ar ko viņi sliktāki, ka šīs jaunās ekstras viņiem nebūs pieejamas:( ā, laikam nevienam Domes deputātam pašam bērni nav šajās Mētras ielas ''grupiņās'' - nez kāpēc?!Ak mēs nabaga mirstīgie, mums tiks vien atmests kas pāri paliks:(

pirms 12 gadiem, 2008.07.01 15:44

yyy

Tajā rotaļu laukumā tik peļķes un nezāles.

pirms 12 gadiem, 2008.07.01 17:10

Izglītība