Smiltenē par pulciņiem jāmaksā vairāk 2

Šajā mācību gadā vecākiem vairāk jāmaksā par savu bērnu nodarbībām pulciņos, kurus piedāvā Smiltenes Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs (BJIIC).

 

Tagad dalības maksa šajos pulciņos ir četri lati gadā (agrāk - divi lati gadā). Pirmsskolas vecuma bērni un skolēni joprojām var izvēlēties sev interesantākos BJIIC kolektīvus.

 

Kultūrizglītības programmā tie ir: tautas dejas, deju grupa "Nerātnie eņģeļi", "Lido" studija (koris), popgrupa "Okay", vokālais ansamblis "Sīmanīši", ģitāras spēle, radošo darbu studija, floristi un tēlotājmākslas studija, kuras audzēkņus sagatavo mākslas skolai. Studijā dalības maksa ir lielāka, nekā pārējos BJIIC kolektīvos, - četri lati mēnesī.

 

Sporta izglītības programmās BJICC piedāvā: basketbolu jaunietēm, sporta spēļu klubiņu, galda tenisu, sporta dejas, vispusīgu fizisko sagatavošanu, koriģējošo vingrošanu; jaunatnes darba programmās: rakstnieku skolu, jaunatnes klubu (bezmaksas); vides izglītības programmā: mazpulku (bezmaksas); citās izglītojošās programmās: literāro jaunradi, stilu un uzvedību, biblioterapiju (pirmsskolas vecuma bērniem).

 

Smiltenes BJIIC metodiķe Gunta Dzērve informē, ka jaunums šajā mācību gadā ir koriģējošās vingrošanas pulciņš pirmsskolas grupu bērniem. Šo pulciņu bērnudārza "Pīlādzītis" telpās vada skolotāja Guna Lejiņa.

 

"Ziemeļlatvijas" lasītāji vaicā, vai Smiltenes bērniem ir iespēja apmeklēt teātra pulciņu. BJIIC tādu kolektīvu nepiedāvā. Drāmas pulciņi, kurus vada režisore Anita Bērziņa, ir Smiltenes Centra vidusskolā un Smiltenes tehnikumā, taču - tikai šo skolu audzēkņiem.

Komentāri 2

ttt

Liels paldies par informāciju.Vismaz ir kāds priekšstats par pulciņiem, citādi lasot dzeltenās lapas, kas atrodamas skolā uz sienas, ir tāda sajūta, ka nav neviena normāla pulciņa.

pirms 12 gadiem, 2008.09.23 14:53

māmiņa

Vai kāds varētu atbildēt, kāpēc "Dadzīšos" gada maksa nav standarta 4 Ls, bet 20 Ls?
Tas taču arī ir BJIC kolektīvs!

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 11:16

Izglītība