Smiltenē sacenšas par Ģimnāzista un Ģimnāzistes titulu

Šodien Smiltenes ģimnāzijā noskaidros sarkano cepurīšu īpašniekus šajā mācību gadā. Skolā noslēgsies konkurss "Ģimnāzists un Ģimnāziste 2009". Uzvarētāji iegūs savā īpašumā konkursa simbolu: sarkanu cepurīti.

 

Uz Ģimnāzistes titulu pretendē: Maija Gavare (10.a), Evija Jaškova (11.c), Ieva Diūra (11.c) un Anete Skrastiņa (11.b). Par Ģimnāzista titulu sacenšas: Jānis Krūmiņš (11.b), Jēkabs Šulcs (11.c). Jānis Tiltiņš (10.d) un Jānis Liepiņš (12.a).

 

Konkursanti strādā jau no šās pirmdienas. "Pirmdien viņi rakstīja atbildes uz ļoti interesantiem jautājumiem par skolotājiem un skolas dzīvi. Otrdien vajadzēja demonstrēt deju un rotaļu, kā fizisku aktivitāti. Trešdien bija jāiesaiņo dāvana. Ceturtdien būs noslēguma pārbaudījumi," informē Smiltenes ģimnāzijas direktores vietniece Dagnija Feldhūne.

 

 

Konkursu rīko ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar D. Feldhūni. Noslēgums šodien sāksies pulksten 18.00. Sarīkojumu vadīs "Ģimnāziste 2005" Ieva Liepiņa un "Ģimnāzists 2005" Sando Ozols. Ieva šobrīd auklē dēliņu, bet Sando ieradies Latvijā no Anglijas, kur mācās.

Izglītība