Smiltenē skolēni izvēl gada labākos pedagogus 2

Ik gadu Smiltenes jauniešu dome pilsētas skolu pedagogiem sagādā patīkamu pārsteigumu, jaukas emocijas un sniedz novērtējumu viņu darbā. Ceturto gadu pēc kārtas sveica gada labākos skolotājus pilsētā.

Foto šeit!

Jauniešu domes pārstāvji, anketējot vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu skolēnus, noteica, kuri šogad izpelnījušies gada labākā skolotāja titulu. Smiltenes ģimnāzijā tā ir direktores vietniece audzināšanas darbā Dagnija Feldhūne, Centra vidusskolā otro gadu pēc kārtas izvēlēta ķīmijas un bioloģijas skolotāja Vislava Pubule, Trīs pakalnu pamatskolā - angļu valodas skolotāja Inga Jurciņa, tehnikumā - direktora vietnieks praktiskajā apmācībā Gunārs Auders un Profesionālās vidusskolas matemātikas un fizikas skolotāja Ināra Priede.

 

"Kad uzzināju, biju patīkami pārsteigs. Tas ir avanss turpmākajam darbam," tā par gada labākā pedagoga titula iegūšanu saka G. Auders. Viņaprāt, šādam skolotājam jāpiemīt labām saskarsmes spējām ar audzēkņiem, izpratnei un iejūtībai. Jābūt arī atraktīvam un sportiskam. Savus skolēnus jāvērtē līdzvērtīgi sev.

 

 

"Kāpēc tieši es? Kopā ar skolēniem iesaistos dažādos mācību un ārpusstundu procesos. Vadu stundas un audzinu ceturto kursu," saka gada labākais pedagogs Smiltenes tehnikumā.

 

Patiess prieks būt par gada labāko skolotāju ir arī D. Feldhūnei. Viņa gan teic, ka šādu pagodinājumu pelnījuši daudzi kolēģi. "Nav īsti zināms, pēc kādiem kritērijiem nosaka gada skolotāju. Uzskatu, ka labākajam pedagogam jābūt pēc iespējas patiesākam un godīgākam.

 

 

Tas vismaz ir mans kredo. Jāvalda sirsnīgām skolēnu un skolotāju attiecībām. Mūsu skolā tādas ir. Tas atspoguļojas arī jauniešu teiktajā ģimnāzijas dienasgrāmatā "Skolas ikdiena un svētki". Tur nav neviens, pret kuru būtu tikai iebildumi. Par katru pateiks labs vārds," tā D. Feldhūne.

 

Jauniešu domes prezidente Inga Ērgle atzīst, ka noteiktu kritēriju šim titulam nav. Tā ir pašu skolēnu izvēle un sajūtas. Šo tradīciju jaunieši sola turpināt, lai pateiktu paldies skolotājiem un celtu viņu pašvērtējumu.

Komentāri 2

zuze

Jauka tradiicija:)
Cieniijamaa zhurnaalist, pirms rakstiet skolotaajiem vaardus, paarliecinieties vai tie ir pareizi. Cik man zinaams profesionaalajaa visskolaa straada skolotaaja Ireena Priede, nevis Inaara.
Nez uz kaa reekjina noralstiisim sho kljuudu?

pirms 12 gadiem, 2009.05.29 22:31

....

Veidojot fotoreportāžu izvēlieties, kvalitatīvas bildes, nav pieklājīgi, ka pedagogiem puse no galvas redzama.

pirms 12 gadiem, 2009.06.01 10:13

Izglītība