Smiltenē skolēniem netrūkst iespēju dejot

Visu šo nedēļu Smiltenē mēģinājumos strādā deju grupas "Nerātnie eņģeļi" dejotājas un viņu mākslinieciskā vadītāja Baiba Sokolova.

 

Darbs vasaras brīvlaikā ir "Nerātno eņģeļu" labprātīga izvēle jau trešo gadu. Arī šoreiz noslēgumā būs koncerts, uz kuru aicināts ikviens skatītājs. Meitenes izdejos gan daļu no aizvadītās sezonas repertuāra, gan arī rādīs šonedēļ apgūtās jaunas dejas.

 

Koncerts notiks rīt, 15. augustā, Smiltenes sporta skolā. Sākums - pulksten 20.00.

 

"Jau iemācījāmies vienu jaunu deju," vakar "Ziemeļlatvijai" stāstīja jaunākā sastāva dejotājas 15 gadu vecās Linda Vērdiņa, Aija Eva Eļēna un Kristīne Ozola. Meitenes dejo "Nerātnajos eņģeļos" no pērnā gada septembra. Šo kolektīvu izvēlējušās, jo patīkot dejot, turklāt iepatikusies redzētā deju grupas uzstāšanās.

 

Visas trīs pusaudzes uz "Nerātnajiem eņģeļiem" atnāca ar pieredzi dejošanā, kuru līdz 12 gadu vecumam ieguva Māras Lejas vadītajos "Dadzīšos". Aija Eva un Kristīne izmēģinājušas arī modernās dejas. "Uz "Nerātnajiem eņģeļiem" var nākt arī bez pieredzes dejošanā, tikai tad vajadzīgs gribasspēks," domā meitenes.

 

"Nerātnie eņģeļi" ir Smiltenes bērnu un jauniešu interešu izglītības centra (BJIIC) kolektīvs. Aizvadītajā sezonā kolektīvā bija divi pamatsastāvi. Vecākais sastāvs ieguva pirmo vietu Jaunpils kustību festivālā un starptautiskajā sarīkojumu un mūsdienu deju festivālā "Ziemeļvalsis 2008" Valkā, jaunākais sastāvs - otro vietu jau minētajā "Ziemeļvalsī 2008".

 

Septembrī "Nerātnie eņģeļi"uzņems jaunas dejotājas, sākot no 7. klases. Īpaši gaidītas vidusskolas vecuma meitenes.

 

 

Informāciju par visiem Smiltenes BJIIC kolektīviem jaunajā mācību gadā un jaunu dalībnieku uzņemšanas laikiem varēs uzzināt septembra pirmajā nedēļā. Afišas būs izliktas BJIIC mājvietā sporta skolā un pilsētas izglītības iestādēs.

 

Pirmie darbu sāks deju kolektīvi. Māras Lejas vadītie "Dadzīši" gaidīs dejotājus, sākot no sešu gadu vecuma līdz 7. klasei, vai viņu vecākus 3. septembrī pulksten 17.00 kultūras un sporta centrā, bet trīs, četrus un piecus gadus vecos dejotājus vai viņu vecākus - 4. septembrī pulksten 17.15.

 

Lauras Reimanes vadīto "Knēvelīšu" visi dejotāji, sākot no trīs gadiem līdz 4. klasei, gaidīti 3. septembrī pulksten 18.00 Trīs pakalnu pamatskolas zālē.

Izglītība