Smiltenē vecāki sacenšas ar skolotājiem

Jau vairākus gadus Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā tiek rīkota sporta diena kopā ar vecākiem. Šoreiz katras klases komandai bija jāapliecina savas prasmes skriešanā, bumbas driblēšanā, ripināšanā, mešanā un darbībās ar riņķi.

„Beidzot mēs varam redzēt, uz ko

 sportā ir spējīgi mūsu vecāki un

cik viņi ātri skrien," skolēnu un vecāku

sporta dienā zinātkāri ir skolēni.

 

 

Sporto arī ikdienāVienā no skolas gaiteņiem sastopami skolēni, kuri centīgi izpilda dažādus vingrinājumus, jo viņiem sporta diena vēl tikai priekšā.„Mums patīk sporta diena kopā ar vecākiem, būs interesanti redzēt, ko viņi var paveikt," saka 5.b klases skolēni Dārta, Arlita, Marta, Rihards un Deivids. Daži no šo skolēnu vecākiem bija ieradušies uz sporta dienu ne tikai kā skatītāji, bet arī kā dalībnieki. Skolēni atzīst, ka vecāki ir atsaucīgi, bet sportiskākas tomēr esot mammas, jo tēti biežāk sēžot pie datora.5.b klases skolniece Dārta stāsta, ka ikdienā kopā ar mammu un tēti sanāk sportot diezgan reti, savukārt klases biedrene Marta kopīgai sportošanai kopā ar vecākiem vairāk laika velta pavasarī un vasarā.Piektās klases skolēni, redzot, kā stafetēs veicas jaunāko klašu skolēniem, domā, ka lielākās grūtības sagādātu bumbas driblēšana un mazo bumbiņu mešana mērķī.

 

 

No sportiskas klasesKaut arī stafetēs pa klašu grupām noteica uzvarētājus, radās sajūta, ka šajā sporta dienā uzvar draudzība un kopā būšana, jo skolēni, vecāki un skolotāji bija dzīvespriecīgi un enerģijas pilni.„Mūsu klasei veicās labi un stafetēs ieguvām pirmo vietu, jo esam sportiska klase," priecājas 2.b klases skolniece Žanete Būda.Kaut arī meitene ar sportu nodarbojas pirmdienās un trešdienās, kad ir sporta nodarbības, stafetēs grūtības nekas neesot sagādājis. „Bumbu driblēt nebija grūti, jo to visu mums iemāca sporta skolotāja stundās," pastāsta otrklasniece.Sporta pasākumā ar lielām ovācijām sagaidīja 6. klašu skolēnus, kuri sniedza savus priekšnesumus, ko iepriekš varēja vērot skolas ritmikas dienā. Savukārt enerģiska sacensība tautas bumbā risinājās starp skolotāju un vecāku komandu.

Izglītība