Smiltenes bērnudārzā “Pīlādzītis” izlaidumu laiks (Papildināts ar foto un video)

enākot Smiltenes bērnudārzā "Pīlādzītis" radās sajūta, ka pēkšņi būtu nokļuvis pasakā. Sākot no priekšnama, viss bija izrotāts smaržojošiem ziediem, rotaļlietām. Meitenes princešu kleitiņās un solīdi ģērbti puiši gatavojās savam pirmajam izlaidumam. Pirmais tas bija arī "Pīlādzītim".

FOTO ŠEIT!

 

Pagājis gads, kopš Smiltenē durvis vēra jaunais bērnudārzs "Pīlādzītis". Tā pirmie absolventi ir 48 bērni no pelēnu, lāču un vairāki no ezēnu grupiņas. Daudzi šo izlaidumu uztvēra ar saviļņojumu.

 

"Šis ir pirmais izlaidums, kas sevī ietver ļoti daudz sajūtu. Tā ir uzvara, liels darbs, uzdrīkstēšanās no visu darbinieku puses," stāsta "Pīlādzīša" vadītāja Santa Rudzīte. Izlaidums esot kārtīgs noslēgums, kuram gatavojušies ne vien šogad, bet arī iepriekšējos gadus. "Atceros, cik mazi bija bērni, uzsākot savas gaitas bērnudārzā.

 

 

Tagad, aizejot uz skolu, viņi ir izauguši lieli un gudri," saviļņota ir bērnudārza metodiķe Rasma Petrova.

 

Pirmsskolas izglītības iestādes kuplā saime cer, ka vienalga, cik tālus ceļus bērni ies, "Pīlādzītis" viņus sauks atpakaļ uz Smilteni. "Šie bērni ir pīlādzīša iezīmēti. Lai viņiem šī pīlādzīša svētība iet līdzi visu dzīvi, lai nezūd tas labais un pirmie draugi, ko ieguvuši šajā bērnudārzā," vēl S. Rudzīte.

 

Šis laiks bērnudārzā ir īpašs un svētkiem bagāts. Pagājušajā piektdienā bija pirmie izlaidumi, bet vakar gada - jubileja. Uz to "Pīlādzītis" saņēma savas patroneses Valsts prezidenta Valda Zatlera kundzes Lilitas Zatleres apsveikumu.

 

Izglītība