Smiltenes bērnudārzā “Pīlādzītis” solītais izpildīts 3

Pagājušā gada nogalē Smiltenes pirmsskolas izglītības iestādes "Pīlādzītis" vadība solīja, ka ar 2009. gadu, rūpējoties par bērnu drošību, bērnudārza ārdurvis noteiktās stundās būs aizslēgtas. "Ziemeļlatvija" šogad veica atkārtotu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai solītais ir izdarīts.

 

Kāda māmiņa, domājot par sava bērna drošību "Pīlādzītī", "Ziemeļlatvijai" lūdza noskaidrot, kāpēc jaunuzceltajā un modernajā bērnudārzā var iekļūt un brīvi pa to pārvietoties praktiski jebkurš. Laikraksts par to arī pārliecinājās, jo ne vārti, ne ārdurvis nebija aizslēgtas. Tad bērnudārza vadība uzsvēra, ka par drošību tiek domāts un, sākot ar 20. janvāri, no pulksten 9.00 līdz 16.00 ārdurvis būšot slēgtas.

 

Kopš 17. janvāra publikācijas izmaiņas tik tiešām ir. Grupiņās tika izlikts paziņojums bērnu vecākiem, kuros laikos bērnudārza durvis aizslēgs. Ja galvenās ieejas vārti teritorijā bija aiztaisīti, tad dienesta lielākoties bija vaļā. Novērojām, ka kopš janvāra beigām dienesta vārti vienmēr ir ciet. Dodoties uz "Pīlādzīti" darba dienā īsi pirms pusdienlaika, pārliecinājāmies, ka teritorijā vairs nevar brīvi iekļūt. Abas ieejas bija slēgtas.

Komentāri 3

kjfjkd

labak buutu kads raksts par to ka bernudarzaa nem tikai caur pazisanos vai samaksu,jeb topa vadibas bernus!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 18:24

Bernudarznieka mamma

Ir labi, ka tagad bernudarzs tiek vispar aizslegts tapat ka agrak Valodzite.
Bet janem vera, ka 2 h no rita un 3 vakara tapat bernudarza durvis ir vala!
Ka ZL rakstija ieprieks, durvju slegsana busot ka pagaidu risinajums, lidz citu sistemu (kodatslegu - ka Valkas bernudarza, videonoverosanas) ieviesanai. Lugums ZL pasekot lidzi ilgaka laika posma, vai sie solijumi tiek izpilditi!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.14 10:55

Ieva

Es gan tā nedomāju, cik es zinu tur daudzas mātes ir mājsaimnieces un viņu bērns tur iet, bet tie vecāki kuri strādā, tiem jāmeklē aukles.

pirms 12 gadiem, 2009.02.15 19:52

Izglītība