Smiltenes Centra vidusskola kopā pulcē absolventus 1

Uz Smiltenes Centra vidusskolas absolventu vakaru, kas notiks 4. septembrī, bijušajiem klases kolektīviem ir vērts ierasties kuplā skaitā. Tā klase, kuru salidojumā pārstāvēs visvairāk cilvēku, saņems pārsteiguma balvu.

4. septembrī Smiltenes Centra vidusskola savā galvenajā ēkā Dārza ielā 17 gaidīs ierodamies skolas absolventus, bijušos un tagadējos skolotājus un skolas ilggadējos darbiniekus.

Absolventu vakars notiks par godu skolas 65 gadu jubilejai un, arī atzīmējot faktu, ka skola jau 12. gadu piedāvā arī vidusskolas izglītību.

Absolventu vakarā reģistrācija sāksies pulksten 17.00. Pulksten 18.00 būs kopā sanākšana un kavēšanās atmiņu mirkļos skolas pagalmā, bet lietus gadījumā - Smiltenes kultūras un sporta centrā.Vakarā varēs pulcēties klašu telpās un ballēties kopā ar grupu "Apvedceļš". Pusnaktī gaidāms īpašs vakara mirklis, ko organizatori pagaidām neatklāj. "Līdzi ņemami groziņi un labs noskaņojums!" aicina skolvadība.

Jau tagad portālā draugiem.lv un citur bijušie klasesbiedri uzmeklē cits citu, pošoties uz absolventu vakaru. Viņi arī redzēs Smiltenes Centra vidusskolas šā gada jaunumu, jauno skolas ēdnīcu, kas būs atvērta no 1. septembra. Pašlaik notiek remonts dabas zinātņu kabinetos, īstenojot projektu par šo kabinetu labiekārtošanu. Remontu pabeigs līdz jaunā mācību gada sākumam.

Ar absolventiem priecāsies satikties arī skolas pedagogu kolektīvs. Jaunajā mācību gadā to papildinās jauna skolotāja Simona Zaļkalne. Viņa mācīs angļu valodu un audzinās 6. klasi.

Komentāri 1

MP

Vislabākie vēlējumi Simonai pirmajā darba vietā! Lai radošas idejas un sirdsprieks ir ar Tevi darbā ar bērniem , pusaudžiem, jauniešiem. Sveicu ar Marikas Svīķes dzejas rindiņām :
"Lai sakrātā saules gaisma Tev palīdz ik dienu, ik brīdi no iesāktā nenovērsties un vienmēr teikt možu "Labrīt!"

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 09:28

Izglītība