Smiltenes Centra vidusskolā kronēta pašpārvaldes prezidente (foto)

Ar elpu aizraujošiem un izdomas bagātiem priekšnesumiem Smiltenes Centra vidusskolā kronēja pašpārvaldes prezidenti un viņas komandu.

 

Smiltenes Centra vidusskolā (SCV) pašpārvalde ieņem nozīmīgu lomu. Tā ir veiksmīga sadarbība skolēniem ar pedagogiem, veidojot mācību vidi vēl labāku. Pirms nopietnā darba ceturtdien pēcpusdienā tika kronēta jaunievēlētā vidusskolas pašpārvaldes prezidente. Šogad par prezidenti kļuva 11. klases skolniece Inese Vasiļjeva.

 

Pašpārvaldes prezidentei katras klases kolektīvs bija veltījis atraktīvu priekšnesumu. Tas Ineses sejā izraisīja smaidu, neviltotu prieku un pārsteigumu. Arī izbrīnu, jo katrā priekšnesumā bija kas interesants un aizraujošs.

 

 

Lielākās ovācijas izpelnījās Džeisma Bonda atveidotājs ar komandu, kurš prezidenti gribēja nolaupīt, un Baiba Sipeniece ar draugiem, kuri sniedza neaizmirstamu priekšnesumu. Arī pamatskolas jaunāko klašu skolēni bija nopietni gatavojuši apsveikumus, ko izpildīja dejā.

 

SCV direktore Ilze Vergina par jauno pašpārvaldes prezidenti teic labus vārdus. "Inese ir cilvēks, kuram ir idejas un kurš vēlas strādāt. Viņai piemīt vadītāja īpašības, spēja ieklausīties skolēnu un skolotāju viedokļos. Ar stingru redzējumu, kā sasniegt mērķus," tā pašpārvaldes prezidenti raksturo I. Vergina.

 

Skolas direktore uzskata, ka pašpārvalde ir nozīmīga skolas struktūra. "Pašpārvalde veido skolas dzīvi no skolēnu redzējuma. Rīko pašu iestudētus pasākumus, ierosina lietas, ko skolā varētu uzlabot. Mums ar skolēnu pašpārvaldi ir laba sadarbība. Kopā darām tā, lai mēs un mūsu skola būtu vēl labāka," saka I. Vergina.

 

Viņa stāsta, ka ikviens skolas prezidents ir paveicis daudz, par ko var lepoties. "Prezidenta skola patiešām ir liels pārbaudījums un pirmais solis ceļā uz veiksmīgu karjeru un dzīvi," teic skolas direktore.

Izglītība