Smiltenes Centra vidusskolā - olimpiāžu dalībnieku vecāku pēcpusdiena

Ceturtdien, 13. maijā, pulksten 18.00, Smiltenes Centra vidusskolā notiks olimpiāžu dalībnieku vecāku pēcpusdiena. Kopā no skolas olimpiādēs šogad piedalījušies 56 skolēni.

Smiltenes Centra vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Marija Marksa norāda, ka salīdzinot ar iepriekšējo gadu, olimpiāžu dalībnieku skaitlis ir nedaudz mazāks, jo šogad novada robežās nebija olimpiādes sākumskolas skolēniem.

Viņa atzīmē, ka kopumā rezultāti šogad labāki, jo pēc novada olimpiādēm uz valsts mēroga zināšanu pārbaudi tika izvirzīti pieci skolēni. Augstākie sasniegumi novada olimpiādēs bija Jānim Siliņam, (12. kl.), Tīnai Tilčikai, (12. kl.), Elīnai Mednei, (10.kl.), Elīnai Šembelei, (9.kl.) un Lailai Signei Trezūnai, (9.kl.). Arī valsts olimpiādē šie audzēkņi uzrādīja labus rezultātus.

Ceturtdienas pēcpusdienā vecākiem būs iespēja vērot skolēnu sagatavotos priekšnesumos, kā arī kopā ar savām atvasēm piedalīties dažādās atjautības spēlēs - "Vai esi gudrāks par piektklasnieku?", "Dullajā Desmitniekā" un citās.

Izglītība