Smiltenes Centra vidusskola uzsāk darbu pie projekta 2

Smiltenes Centra vidusskola ir uzsākusi darbu pie Eiropas Savienības finansētā Comenius skolu partnerības projekta "Demokrātiska līdzdalība un aktīva pilsonība skolā un ārpus tās". Smilteniešu partneri ārzemēs būs no Vācijas, Somijas, Dānijas un Turcijas izglītības iestādēm.

 

Centra vidusskolas projekta koordinatore Līga Krūmiņa-Krīgere stāsta, ka Comenius projektos iesaistās pirmo reizi. Patlaban skolā gatavojas pirmajai aktivitātei - vizītei uz Vāciju. Uz to dosies divi skolas pārstāvji, lai kopā ar pārējiem partneriem spriestu par turpmākajiem darbiem projekta īstenošanā. Brauciens notiks 20. novembrī.

"Projekts kopumā ilgs divus gadus. Tā laikā paredzēts viesoties pie visiem sadarbības partneriem. Pie viņiem dosies gan mūsu skolas skolēni, gan pieaugušie. Arī mums būs gods ārzemniekus uzņemt pie sevis, iepazīstināt ar skolu, pilsētu un pašu Latviju. Tas būs nākamā gada sākumā," informē L. Krūmiņa-Krīgere.

Komentāri 2

Skolēns

Droši vien uz ārzemēm brauks izredzētie vidusskolēni, jo SCV vienmēr tā ir. Mazākie tur nav nekas, viņiem jau neko nevajag. Viņus vajag tikai tad, kad jādabū lielāks skolēnu skaits, lai algas lielākas.

pirms 11 gadiem, 2009.10.27 15:00

Izglītība