Smiltenes ģimnāzijā konkursā noskaidro, kurš iegūs Proģimnāzista titulu

Fotogrāfiju ar uzvarētājiem izliks skolas lepnumu stendā

Kaut arī Smiltenes ģimnāzijā konkurss "Proģimnāzists un Proģimnāziste 2008" noslēdzās jau ceturtdien, uzvarētājus paziņos tikai 14. novembrī valsts svētku pasākumā.

 

Šajā mācību gadā konkursā 7. - 9. klasēm piedalās vien četri skolēni: Zane Cera, Liene Časka un Artūrs Virsis (visi - 9. klase) un Laura Vizule no 7. klases.

 

"Tie bērni, kuriem būtu, ko sevi parādīt, ir ļoti aizņemti interešu izglītībā. Vienam otram gribētos piedalīties, bet viņi neuzdrošinās," pēc dzirdētā spriež ģimnāzijas direktores vietniece Alda Miķe. Apvaicātie skolēni tam piekrīt. Līdzdalība šādā pasākumā prasot atdevi, taču brīva laika nav.Zane Cera atklāj, ka konkursā piedalījās "pēc skolotājas ļoti liela uzaicinājuma". Meitene domā, ka iegūt proģimnāzista titulu ir samērā liels pagodinājums.

 

Žūrija vērtēja dalībnieku erudīciju, pārbaudot viņu zināšanas par Latvijas valsti, Smiltenes pilsētu un ģimnāziju, prasmi orientēties skolā un māku uzstāties publikas priekšā, stāstot par savu mīļāko mācību priekšmetu.

 

Latvijas valsts 90. gadadienu Smiltenes ģimnāzijā svinēs 14. novembrī. Izstādē "Latvijas siržu dārzs" varēs lasīt skolēnu pārdomas par savu ģimeni, skolu un valsti. Katra klase tiksies ar kādu no ģimnāzijas absolventiem. Būs klašu stundas un svinīgs sarīkojums skolas zālē atsevišķi 7. - 9. un 10. - 12. klasēm. Tad arī paziņos šā mācību gada proģimnāzistu konkursa uzvarētājus.

Izglītība