Smiltenes ģimnāzijā sāk gatavoties aerobikas festivālam 2

Smiltenes ģimnāzijas klases šonedēļ sāk gatavoties ikgadējam skolas aerobikas festivālam. Tas notiks 23. janvārī Smiltenes kultūras un sporta centrā un būs jau devītais pēc kārtas.

 

Arī šogad 7. - 9. klases festivālā sniegs vienu priekšnesumu, kurā iesaistās visi klases skolēni. 10. - 12 . klasēm jāiestudē trīs uzstāšanās: zēnu, meiteņu un klašu kolektīvu grupā.

 

Audzēkņiem apgūt soļus palīdz ģimnāzijas sporta skolotāji Vineta Veismane un Andis Rozītis. Astoņos gados Smiltenes ģimnāzijas aerobikas festivāls nav zaudējis savu popularitāti un vienmēr piedāvā aizraujošu šovu skatītājiem.

Komentāri 2

tas būs forši, īpaši šogad, jo veltīts 100 gadiem :)

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 16:46

!GOGA

Atkal Valkas pamatskolā bija trauksme 7.janvārī!
Maldinot visus skolēnus, forsi!
Piecas-9 minutes no stundas sakuma iesledzas trauksme visaa skola! Visi apjukusi iziet gaitenos un gaida kas bus ari skolotaji apjukuma! Mazie skoleni raud! Viena klase ara stav, citi taisas iet, citi blauj -gaidam kas bus! paiet kads laiks un skailruniem runa direktore ka tas esot viltus trauksme un ka ir atrastie vainigie un liek doties atpakal uz macibu telpām! Pec kada briza abrauc Policija un ugunsdzeseji!

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 17:34

Izglītība