Smiltenes ģimnāzijā saviļņoti saņem žetonu 1

21. februārī Smiltenes ģimnāzijas 12. klašu skolēni saposušies, saviļņoti un satraukti saņēma skolas žetonu. Divpadsmitiem tas ir nozīmīgs un īpašs brīdis. Visas četras ģimnāzijas 12. klases savai skolai sniedza īpašus priekšnesumus. Īpaši tie bija tamdēļ, ka skolēni tos pasniedza no sirds.Fotogrāfijas skatīt šeit!

 

Smiltenes ģimnāzijas direktore Velga Mālkalne domā, ka žetoni nav tikai formāls iegansts Žetonu vakara pasākumam, tas ir gan skolas simbols, gan vērtība. "Žetons nav apbalvojums par kādiem nopelniem vai tikai zīme, ka skolēni mācās kādā skolā, tas drīzāk ir skolotāju un vecāku uzticības avanss, ka abiturienti veiksmīgi tiks galā ar darbiem, kas sagaida - mācību gada noslēgumu, eksāmenu sesiju," teic skolas direktore.

 

Viņasprāt, žetons ir unikāla vērtība, kas saista visu laiku skolas absolventus. Šī gada Smiltenes ģimnāzijas 12. klašu skolēni ir ļoti īpaši ar to, ka viņi ir skolas 100. gada abiturienti. Tas skolas vēsturē ir vienreizējs notikums.

 

Spilgti iespaidi par pasākumu ir daudziem divpadsmitajiem, arī Ingai Ērglei. "Skaisti! Vakars bija kolosāls. Man tas ļoti patika, jo visi bijām kopā, vienoti. Pašai visnozīmīgākais šķita žetona saņemšana, tas ir ļoti īpašs brīdis, gluži kā ir piederības zīme skolai," saka 12.b klases skolniece I. Ērgle.

 

Viņa atskārš, ka Žetonu vakars ir brīdis, kas atgādina, ka strauji tuvojas noslēguma eksāmeni. "Priekšā palicis vien pēdējais vidusskolas posms," secina jauniete.

 

Pirmdien, sagaidot abiturientus skolā, tika izveidota neliela viņu skolas laika retrospekcija - gan prezentācijas, gan vizuāla sveiciena veidā.

Komentāri 1

Izglītība