Smiltenes ģimnāzijai - 100! Kas notika pirms 10 gadiem?

Divu mēnešu garumā Smiltenes televīzija ik piektdienu pirms ziņu raidījuma pārcilāja savu video arhīvu, pievēršot uzmanību 10 gadus veciem ierakstiem, proti - Smiltenes ģimnāzijas 90 gades svinībām 1999.gada 22.jūnijā.

 

Tas, protams, ir kā veltījums vislielajai jubilejai - ģimnāzijas simtgadei, kas nupat ir klāt. Daudziem ir interesanti paskatīties uz sevi un saviem skolas biedriem 10 gadu senā vēsturē.

 

Šo sestdien, īsi pirms simtgades svinībām, Smiltenes televīzija atkārtos visu šo atlasīto programmu: rīts, tikšanās pie skolas; skolas himnas pirmatskaņojums; svētbrīdis baznīcā; gatavošanās gājienam un svētku gājiens; koncerts Jāņkalnā un visbeidzot - skolotāju sveikšana.

 

 

 Raidījuma sākums 9.30 rītā. Tiem, kuri būs Smiltenē iebraukuši jau iepriekšējā vakarā vai svētku rītā agri, būs iespēja redzēt šo vērtīgo vēstures materiālu.

 

Ģimnāzijas simtgades svinības vēsturei filmēs STV studijas operators Jānis Ūdris un bez šaubām - pēc kārtējiem 10 gadiem arī tas būs ļoti vērtīgs video arhīva materiāls.

Izglītība